Tiktok Takipçi Satın Al

PlayStation Plus Mart 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

PlayStation Plus üyelerinin Mart 2020 ayında ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyip oynayabilecekleri oyunlar belli oldu.

Sony Interactive Entertainment (SIE), üyelerine PlayStation’da çevrimiçi multiplayer oyun oynama, aylık bedava oyunlar ve daha birçok ayrıcalıklı hizmet sunan PlayStation Plus servisinin Mart 2020 oyunlarını duyurdu.


PlayStation Plus üyeliği bulunan PlayStation 4 sahipleri, 3 Mart tarihinden itibaren Shadow of the Colossus ve Sonic Forces  Mart ayında ücretsiz olacağı belirtildi. Sony’nin PlayStation 4 sahiplerine ücretsiz olarak sunduğu oyunlardan faydalanabilmek için Sony’nin ücretli “PlayStation Plus” üyeliğine sahip olmak gerekiyor.

Oyunlara hiçbir ek ücret ödemeden kütüphanelerine ekleyip oynayabilecekler.  PlayStation Plus, abonelerine her ay ücretsiz oyun hizmeti sunmakta.

PlayStation Plus Mart 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Sony Interactive Entertainment’ın açıklamasına göre, Shadow of the Colossus ve Sonic Forces oyunları, Mart 2020’de ücretsiz olarak sunulacak. Her iki oyunun da 3 Mart ve 6 Nisan tarihleri arasında bedava olarak indirilebileceğini hatırlatalım.

Mart 2020 PlayStation 4 ücretsiz oyunlar

Shadow of the Colossus

Wander adındaki karakterin, yasak topraklara girmeleri sonucu hayatı alınan Mono adındaki kıza tekrar hayat vermesi için 16 devi öldürmesi gerekir. Agro adındaki atıyla, küçük kılıç ve yayıyla 16 devi zekasını kullanarak zayıf yönlerini bularak alt etmesi gerekmektedir.

Sonic Forces

Sonic Forces, 2017 yılında Sonic Team tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayınlanan bir platform video oyunudur.

PlayStation Plus Mart 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu