Tiktok Takipçi Satın Al

PlayStation Now’dan Değişim Furyası

İçerisinde 650’den fazla oyun barındıran PlayStation Now kütüphane sistemine geçiş sağlayacak. 

Eski oyunları oynayabildiğimiz bulut tabanlı veri depolama sistemi PlayStation Now rakiplerine benzer sisteme ağı saylayacak. Daha önce Xbox NES kütüphanesini oyuncularla buluşturmuştu. Aylık abonelikle yürütülen sistemde abonelik süresince istediği oyunu bulut ağı sayesinde indirerek oynayabiliyordu.


Sony PlayStations Now bulut ağında ise oyunlar indirilmeden direkt internet ağı üzerinden oynanıyordu. Yüksek verimlilikte internet erişimi sağlayamayan kullanıcılar ise oldukça zorluk çekiyordu. 

PlayStation Now’dan Değişim Furyası

[sp-related style=”dark” id=”29397″]Sony kullanıcıların mağdur olmamasını düşünerekten yola çıkarak oyunların artık indirilebilir bir yapıya sahip olacağını açıkladı. PS2 ve PS4 oyunları için indirme özelliğinin geldiğini belirtti. Bloodborne, God Of War 3 Remastered, NBK 2K16, Until Dawn’ın da dahil olduğu bir çok PlayStation 4 oyunlarına erişim ağı sağlıyor.

Servisi kullanan herkese önümüzdeki bir kaç gün içerinde ulaştırılması kaydedilmişti. Multiplayer oyunlar içinse PlayStation Plus özelliğinin de gerek olmadığı vurgulanmıştır. Henüz ülkemiz erişim ağı sağlanmış ülkeler arasında yer almamış olsada yakın gelecekte mutlaka erişim sağlayacağı ülkelerden biri olacağızdır. 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu