PlayStation Now’dan Değişim Furyası!

PlayStation Now’dan Değişim Furyası

Abone Ol 

İçerisinde 650’den fazla oyun barındıran PlayStation Now kütüphane sistemine geçiş sağlayacak. 

takipçi satın al
takipçi satın al

Eski oyunları oynayabildiğimiz bulut tabanlı veri depolama sistemi PlayStation Now rakiplerine benzer sisteme ağı saylayacak. Daha önce Xbox NES kütüphanesini oyuncularla buluşturmuştu. Aylık abonelikle yürütülen sistemde abonelik süresince istediği oyunu bulut ağı sayesinde indirerek oynayabiliyordu.

Sony PlayStations Now bulut ağında ise oyunlar indirilmeden direkt internet ağı üzerinden oynanıyordu. Yüksek verimlilikte internet erişimi sağlayamayan kullanıcılar ise oldukça zorluk çekiyordu. 

PlayStation Now’dan Değişim Furyası

[sp-related style=”dark” id=”29397″]Sony kullanıcıların mağdur olmamasını düşünerekten yola çıkarak oyunların artık indirilebilir bir yapıya sahip olacağını açıkladı. PS2 ve PS4 oyunları için indirme özelliğinin geldiğini belirtti. Bloodborne, God Of War 3 Remastered, NBK 2K16, Until Dawn’ın da dahil olduğu bir çok PlayStation 4 oyunlarına erişim ağı sağlıyor.

Servisi kullanan herkese önümüzdeki bir kaç gün içerinde ulaştırılması kaydedilmişti. Multiplayer oyunlar içinse PlayStation Plus özelliğinin de gerek olmadığı vurgulanmıştır. Henüz ülkemiz erişim ağı sağlanmış ülkeler arasında yer almamış olsada yakın gelecekte mutlaka erişim sağlayacağı ülkelerden biri olacağızdır. 

Göz atın:   En İlginç PlayStation Tasarımları

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu