Tiktok Takipçi Satın Al

PlayStation 5’in Tanıtımı Mayıs Ayında Planlanıyor Olabilir

PlayStation 5 konsolunun duyurulması Mayıs ayında planlanabiliyor olabilir.

Web sitesi VGC tarafından ortaya çıkarılan PlayStation 5 konsolunun ilk olarak Mayıs ayında yapılması planlandı. Hatırlarsanız PlayStation 4 ve Xbox One’ın orijinal gösterimi gibi, uygun konsol gösterimi E3’ten önce duyurulmuştu.


VGC, şirketin muhtemelen lansman tarihi konsolun resmi tanıtımın planlarının COVID-19 salgını nedeniyle kesintiye uğradığını iddia ediyor.

Koronavirüs pandemisi şu anda yaklaşmakta olan özel oyunlarından ikisi için süresiz gecikmelere neden olmuştur bunlar; The Last of Us 2 ve Iron Man VR oyunlarıydı.

PlayStation 5'in Tanıtımı Mayıs Ayında Planlanıyor Olabilir

Eşi görülmemiş bir hareketle Sony, uygun fiyatlı video oyunlarına ön sipariş veren herkese tam geri ödeme yapıyor.

Sony daha önce bir PlayStation 5 konsolu açıklama etkinliğine ev sahipliği yapmıştı, ancak bu etkinlik daha teknik bir sunumdu. Daha sonra konsol üreticisi yaklaşmakta olan konsolun denetleyicisini (DualSense denetleyicisi) duyurmuştu.

VGC, Microsoft’un şu anda Mayıs dönemi için önemli Xbox X Serisi açıklamalarını planladığını da iddia ediyor. Konsol için bağımsız bir etkinlik planlamasına rağmen, şirket ayrıca bir E3 dönemi canlı akışına ev sahipliği yapmayı planlıyor.

PlayStation 5'in Tanıtımı Mayıs Ayında Planlanıyor Olabilir PlayStation 5'in Tanıtımı Mayıs Ayında Planlanıyor Olabilir

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu