Tiktok Takipçi Satın Al

PlayStation 5 Önemli Bir Yazılım Güncellemesi Aldı

PlayStation 5’in yazılımının son güncellemesi, PULSE Elite kablosuz kulaklık ve Explore kablosuz kulaklıkların performansında bir dizi iyileştirmeyi getirdiği belirtiliyor, ancak aslında iyileştirmeler çok daha fazla. Sistem yazılımı sürümü 24.01-08.60.00, ilginç bir ses ekolayzırı ve sidetone işlevini içerir. Sidetone işlevi, sesli sohbetlerde kendi sesinizi duymanızı sağlar (bu, mikrofonun çalışmasını kontrol etmek veya fazla yüksek konuşmamak için faydalıdır). Yenilenen yazılım güncellemesi ayrıca Bluetooth kulaklığını PC’den PlayStation 5’e geçirmeyi kolaylaştıran yeni bir bildirim sistemi de tanıtıyor.

Güncelleme ayrıca, daha önce katılmış grupların bir listesini gösteren bir “Parti” için yeni bir özellik sunar ve sesli sohbetlerde sistem yazılımının performansını ve kararlılığını artırır. Şirket, konsolun genel performansını artıracak bir dizi iyileştirme hakkında konuşuyor, ancak son kullanıcı için bunlar o kadar ilginç değil, çünkü bunlar küçük güncellemeler. Bu aslında çok iyi, çünkü şirket yalnızca ilginç özelliklere değil, aynı zamanda zaten sunulanın kararlılığına da odaklanıyor. Ancak, performans artışını değerlendirmek zordur çünkü küçük iyileştirmeler daha çok arayüzü, ses iletişimini ve mikrofonun çalışmasını etkilemiştir. Gelecekte konsolun daha fazla ilginç özellik almasını umalım.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu