Tiktok Takipçi Satın Al

PlayStation 5 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Sony’nin yeni nesil PlayStation konsolunda çalıştığını biliyoruz. PlayStation 5 ne zaman çıkacağı belli değildi. Sony PlayStation 5 çıkış tarihini açıkladı.

Peki PlayStation 5 ne zaman çıkacak? Bu henüz önemli değil, çünkü henüz PlayStation 4 serüvenine katılmamış olan oyuncular, mevcut gen konsolunu satın almak yerine PlayStation 5 modelini seçmeyi tercih edebilirler.


İyi haber şu ki Sony, PlayStation  5 konsolunun Holiday 2020 için zamanında tanıtacağını onayladı. Belirli bir tarih belirtilmedi, ancak 2020’nin tatil sezonu olduğunu söylediklerine göre, muhtemelen yaz ayında tanıtılacaktır. Hala PlayStation 4’ü istiyorsanız, bunun PlayStation 5’in piyasaya çıkmasından en az bir zaman önce alacağınızı düşünüyoruz.

PlayStation 5 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

PlayStation 5 ne zaman çıkacak?

PS5’in önümüzdeki 12 ay içinde piyasaya sürülmeyeceğini belirten daha önceki bir rapora paralel görünüyor ve bu nisan ayında da tekrar bildirildi. Uzun zamandır adından bahsettiğimiz ve çeşitli sızıntılarla teknik özelliklerini az da olsa bildiğimiz PlayStation 5‘in çıkış tarihi açıklandı! Sony PlayStation 5 ne zaman çıkacak? PlayStation 5 çıkış tarihi ne zaman?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu