PlayStation 5 Çıkış Tarihi Belli Oldu! - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

PlayStation 5 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

PlayStation 5 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Sony’nin yeni nesil PlayStation konsolunda çalıştığını biliyoruz. PlayStation 5 ne zaman çıkacağı belli değildi. Sony PlayStation 5 çıkış tarihini açıkladı.

Peki PlayStation 5 ne zaman çıkacak? Bu henüz önemli değil, çünkü henüz PlayStation 4 serüvenine katılmamış olan oyuncular, mevcut gen konsolunu satın almak yerine PlayStation 5 modelini seçmeyi tercih edebilirler.

İyi haber şu ki Sony, PlayStation  5 konsolunun Holiday 2020 için zamanında tanıtacağını onayladı. Belirli bir tarih belirtilmedi, ancak 2020’nin tatil sezonu olduğunu söylediklerine göre, muhtemelen yaz ayında tanıtılacaktır. Hala PlayStation 4’ü istiyorsanız, bunun PlayStation 5’in piyasaya çıkmasından en az bir zaman önce alacağınızı düşünüyoruz.

PlayStation 5 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

PlayStation 5 ne zaman çıkacak?

PS5’in önümüzdeki 12 ay içinde piyasaya sürülmeyeceğini belirten daha önceki bir rapora paralel görünüyor ve bu nisan ayında da tekrar bildirildi. Uzun zamandır adından bahsettiğimiz ve çeşitli sızıntılarla teknik özelliklerini az da olsa bildiğimiz PlayStation 5‘in çıkış tarihi açıklandı! Sony PlayStation 5 ne zaman çıkacak? PlayStation 5 çıkış tarihi ne zaman?

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Galaxy S20 Lite, Snapdrgon 865 ile Gelecek

Buğra Noyan

Xbox One vs. PlayStation 4: The Final Verdict – Reader’s Feature

Buğra Noyan

Google Hatasını Bildirene 30.000 Dolara Kadar Ödül!

Sefa Taşkıran

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.