Google Pixel 3a ve Pixel 3a XL Modelleri Geliyor Olabilir

Google, bu yıl 7 Mayıs – 10 Mayıs tarihleri ​​arasında Google I / O 2019 etkinliğini düzenliyor. Bu etkinlikte yeni akıllı telefonlarını tanıtacak gibi duruyor.

Arama motoru devi Google, 7 Mayıs’ta yeni Pixel telefonlarını tanıtacağını ortaya çıkaran bir sayfa ekledi. Yeni sayfa ayrıca önümüzdeki Avengers: Endgame filmini de tanıtıyor.

Teaser, 7 Mayıs’ta “Pixel evrenine büyük bir şey geldiğini” açıklamakta. Google, söz konusu tarihte ne açıklayacağını teyit etmemiş olsa da, Pixel 3a ve 3a XL akıllı telefonlarının söz konusu tarihte resmi olabileceğini düşünülüyor.

Google Pixel 3a ve Pixel 3a XL Modelleri Geliyor Olabilir Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

Google Pixel 3a Ve Pixel 3a XL modelleri geliyor!

Son raporlar, Google Pixel 3a telefonunun 5.6 inç OLED ekranla geleceğini, Pixel 3a XL’ın ise 6 inç OLED panelli daha büyük bir cihaz olacağını ortaya koydu. Snapdragon 670 her iki telefonda da yer alacak. Bununla birlikte, çelişkili söylentiler Pixel 3a XL’in Snapdragon 710  içerebileceğini iddia ediyor.

Her iki telefondaki 4 GB RAM tarafından desteklenecektir. Pixel 3a, 3.000mAh bataryaya sahip olacak, ancak Pixel 3a XL’nin batarya büyüklüğü henüz bilinmiyor. Pixel 3a ve 3a XL akıllı telefonlarda arkaya monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısı mevcut olacak.

Ayrıca, iki telefonun Pixel 3 serisinden 13 megapiksellik bir arka kamera bekleniyor.. Özçekimleri çekmek için, Pixel 3a ve Pixel 3a XL telefonlarda 8 megapiksel ön kamera bulunur. Tabii bu özellikler sızıntılardan aktarılanlar henüz teknik özellikleri netlik kazanmış değil.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı