Tiktok Takipçi Satın Al

12 Saat Pil Ömrü Sunan PlayStation 5 Dualsense V2 Ortaya Çıktı

PlayStation 5 Dualsense V2 modeli Best Buy'da ortaya çıktı. Listelemede ayrıca "olağanüstü 12 saatlik pil ömrü" de belirtilmiş durumda.

PlayStation 5‘in ikinci nesil kontrolcüsü olan DualSense V2‘nin göründüğü belirtiliyor. Kanada’daki Best Buy ve Birleşik Krallık’taki EE gibi mağazaların web sitelerinde kontrolcünün listelendiği görülüyor. Yeni kontrolcü, mevcut kontrolcüyle aynı boyutlara, görünüme ve özelliklere sahip. Dolayısıyla çok büyük bir fark beklenmiyor. Bununla birlikte, pil ömrü açısından durum farklı olabilir.

Perakende satış şirketi Best Buy, şarj istasyonunu içeren yeni bir PS5 DualSense kontrol cihazı sürümünü listelemiştir. Best Buy Kanada web sitesinde tespit edilen yeni “PlayStation 5 V2 DualSense Kablosuz Kontrol Cihazı” olarak adlandırılan versiyonun açıklamasında, “PlayStation 5 V2 DualSense kablosuz kontrol cihazıyla oynarken oyun deneyimini kendi ellerinizde yaşayın” denilmektedir.


İlginç bir şekilde, liste ayrıca “kolay bağlantı şarjı” sağlayan dahili bir şarj istasyonunu da içerdiğini belirtmektedir. Yeni DualSense versiyonu, 89.99 Kanada doları perakende fiyatla listelenmiştir, bu da yaklaşık 67 USD’ye denk gelir. Bu da, mevcut DualSense kontrol cihazı versiyonunun fiyatıyla aynıdır. Bu nedenle, şarj istasyonunun bahsedilmesi tüccarın bir hatası olabilir. Elbette, Sony’nin mevcut DualSense kontrol cihazıyla aynı fiyata bir şarj istasyonu eklemeye karar vermiş olması da mümkündür.

12 Saat Pil Ömrü Sunan PlayStation 5 Dualsense V2 Ortaya Çıktı

DualSense V2’nin ürün listelemelerinde, cihazın tam şarjla 12 saatlik olağanüstü bir pil ömrü sunduğu belirtiliyor. Aslında mevcut kontrolcü de aynı süreye sahip olsa da bu süreye ulaşmak pek mümkün değil. Normal kullanımda 7-8 saatlik bir pil ömrü elde ediliyor. Eğer V2 versiyonu gerçekten varsa ve söylenen pil ömrünü sunabiliyorsa, bu önemli bir gelişme olabilir. Üstelik fiyat noktasında da bir değişiklik görülmüyor, aynı fiyat olan 69 dolar olarak listeleniyor.

Pil ömründeki artışın yanı sıra, listelenen Sony V2 DualSense kontrolcüsünün bir şarj cihazıyla birlikte geleceği belirtiliyor. Bu şarj istasyonunun dahil edilmesi ilginç bir ayrıntı olabilir veya bir hata olabilir. Ayrıca Sony’nin mevcut DualSense kontrol cihazıyla aynı fiyata bir şarj istasyonu eklemeye karar vermiş olması da mümkün.

Sonuç olarak, PlayStation 5’in ikinci nesil kontrolcüsü olan DualSense V2’nin görüldüğü belirtiliyor. Yeni kontrolcü, mevcut kontrolcüyle aynı özelliklere ve fiyata sahip olabilir. Pil ömründe bir artış olduğu belirtilse de, bu iddianın gerçek olup olmadığı henüz net değil. Ancak, eğer söylenenler doğruysa, bu oyun severler için olumlu bir gelişme olabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu