Tiktok Takipçi Satın Al

Çakma PS5 Kolu Satın Aldık – Kaliteli Çakma DualSense T28 Gamepad

Çakma ps5 kolu incelemesi yayında!

Çakma PlayStation 5 kontrolcüsü olan DualSense T28 Gamepad incelemesini gerçekleştiriyoruz. Çakma PS5 kolu olarak bilinen bu model uzun zamandır dikkatimizi çekiyordu. Çakma DualShock 4’e benzer bir şekilde, bu kontrolcü de kullanışlı ve sorunsuz bir deneyim sunuyor.

Fiyatının orijinaline göre daha uygun olması kullanıcılar tarafından tercih edilebiliyor. Ancak, videoda detaylı olarak bahsediyoruz, eğer bütçeniz uygunsa orijinal bir DualShock 4 tercih edilebilir. Video, kontrolcünün Bluetooth ve kablolu bağlantı seçeneklerini değerlendiriyoruz. Çakma PlayStation 5 kolu , renk değiştirme özelliği, özel bir programla bilgisayar üzerinde kullanılabilir.


DualSense T28 gamepad özellikle ergonomisi ve yeni nesil özellikleriyle orjinal DualSense 5 ‘i aratmıyor. İnceleme videosunda, T28 gamepad özellikleri, tasarım detayları, bağlantı seçenekleri ve bilgisayar üzerinde kullanımına detaylı bir şekilde göz atıyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu