Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Tab S6 5G Ortaya Çıktı

Samsung’un amiral gemisi tableti Galaxy Tab S6’nın 5G sürümünü ilk kez ortaya çıkmıyor ancak bu sefer resmi web sayfası üzerinde ortaya çıktı.

Yeni 5G varyantı artık çevrimiçi olarak resmi bir destek sayfasına sahip. SM-T866N koduna sahip yeni 5G tablet olarak ortaya çıkmış durumda.


Üç farklı promosyon teknolojisi paketi, bir Galaxy Tab S5e , Galaxy Tab A , S Pen ile veya S Pen olmadan satın alınır ve son olarak, en azından, normal Tab S6 veya Tab S6 5G’dir.

İkincisi “çok yakında” olarak listelenir. Ve tanıtımın zaten nasıl canlı olduğunu ve 30 Mart 2020’ye kadar yayınlanacağını görünce, Tab S6 5G’nin kısa sürede piyasaya sürülmesi gerekiyor.

Samsung Galaxy Tab S6 5G Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Tab S6 5G

Samsung, hem normal Tab S6 hem de yeni S6 5G için aynı render’i kullanıyor ve 5G varyantının normal muadili ile aynı görünebileceğini ima ediyor. Bu, donanım açısından, ekran parmak izi okuyucusu, 4 hoparlör AKG dizisi, 128GB stroka artı 6GB RAM veya 256GB artı 8GB RAM ve 7.040 mAh pil ve 10.5 inç Super AMOLED panelini bekleyebileceğimiz anlamına geliyor. Ayrıca, 5G versiyonunun Snapdragon 855 yonga setini koruyacağı ve sadece bir X50 5G modemi atacağı da muhtemeldir.

Tabii ki, ikincisi basit bir anahtar değil, ancak 10.5 inçlik cihazın içindeki ekstra alan, teorik olarak işi biraz daha kolay hale getirmeli. Belki anten yerleşimi de biraz daha az zor olacaktır. Sizi gelişmelerden haberdar edeceğiz, ancak eğer zamanlama sürerse, Tab S6’nın HDR10 + ekran sertifikasına eklemek için resmi olarak başka bir “önce dünya” olacak.

Samsung Galaxy Tab S6 5G Ortaya Çıktı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu