PlayStation 5, Benzersiz Özelliklere Sahip olacak - TeknoDiot.com

PlayStation 5, Benzersiz Özelliklere Sahip olacak

Abone Ol 

Sony Interactive Entertainment’ın CEO’su Jim Ryan: PlayStation 5, onu geçmişin konsollarından ayıracak benzersiz özelliklere sahip olacak.

Sony Interactive Entertainment’ın CEO’su Jim Ryan: PlayStation 5, onu geçmişin konsollarından ayıracak benzersiz özelliklere sahip olacak.

Her yeni konsol geldiğinde işlemci ve grafikler gelişiyor. Tabii ki bunlar çekici unsurlar, ama aynı zamanda özel özelliklere de sahip olmalıyız. Bir katı hal bellek biriminin kullanımını zaten doğruladık. Ayrıca neredeyse sıfır yükleme süresine sahip olmak büyük bir değişikliktir.

3D ses ve denetleyicinin dokunsal geri bildirim desteği, testten sonra değişikliklerin ne kadar büyük olduğuna sizi şaşırtacak unsurlardır. Gran Turismo Sport’u bir PlayStation 5 kontrol cihazıyla oynamak bile tamamen farklı bir deneyim olacak.

PlayStation 5 yeniliklerle geliyor

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Artık dokunsal kontrolleri deneyimledikten ve uyarlanabilir tetikleyicilerle oynadıktan sonra geri dönmek mümkün olmayacaktır. PlayStation 5’in önceki konsollardan ayırt edeceği başka benzersiz unsurları da var. “En büyük farklar” henüz açıklanmadı.

PlayStation 5, Benzersiz Özelliklere Sahip olacak

PlayStation 5: Sony Interactive Entertainment başkanının alay ettiği benzersiz özellikler ile geliyor. Röportaj sırasında Sony Interactive Entertainment‘ın CEO’su, PS4 ve PS5 logoları arasındaki benzerlikten de bahsetti, aynı tasarımı koruma seçiminin tüm PlayStation marka ürünlerine tutarlılık duygusu verme arzusundan geldiğini belirtti. Son olarak, yeni konsolun çıkışını takiben PlayStation 4 desteğini doğruladı.

Jim Ryan; PlayStation 5’in Noel 2020’de çıkacağını lütfen unutmayın. Godfall, yaklaşan konsol için ilk oyun olacak. “Piyasaya sürülme veya lansman piyasalarının zamanlaması hakkında yorum yapamam. Bununla birlikte, PlayStation 4’ün Japonya’da tanıtılması üç aylık gecikmesi, derinden dahil olduğum bir karardı. Ama bu günlerde bunun iyi bir fikir olduğunu düşünmüyorum. Çok tartışmanın ardından bir karardı, ama başka seçenekler de olabilirdi. Son olarak PlayStation ile ilgili makalelerimizi takip etmek için oyun haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

:: PlayStation 5, DualShock 4’ü Destekleyecek

Göz atın:   PlayStation 5, DualShock 4'ü Destekleyecek

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu