Tiktok Takipçi Satın Al

Google Pixel 3 ve 3 XL’ın En Net Görüntüsü

Google’ın sevilen akıllı telefon serisi Google Pixel’in 3. cihazları olacak olan Pixel 3 ve Pixel 3 XL akıllı telefonları kendini sonunda net şekilde gösterdi.

Sizlere geçen ay içerisinde Google Pixel 3 serisinin kasalarının sızıntıları hakkında bir haber aktarmıştık. Bu sefer en net görüntüleri sızdırılmış durumda. Google‘ın akıllı telefon serisi Pixel’in yeni cihazları Pixel 3 ve Pixel 3 XL modelleri kendini sonunda net olarak gösterdi.

[ilgiliicerik icerik_id=”18441″]

Sızdırılan görsellere baktığımız zaman Pixel 3 ve Pixel 3 XL modeli yan yana. Ama en dikkat çeken özellik ise Pixel 3 XL’ın çentikli bir ekran oranına sahip olması. 2018 yılında çıkan birçok akıllı telefonda çentikli ekran görüyoruz. Bunu ilk başlatan Apple’dı iPhone X ile birlikte çentikli modasını başlatmıştı. Sızan görsellerde cihazlarda Android P işletim sürümü olduğu gözlerden kaçmıyor. Pixel 3 cihazında da 18:9 oranında ekran kullanılmış durumda.

Google Pixel 3 ve 3 XL'ın En Net Görüntüsü

Steve Hommerstoffer (OnLeaks) ve MySmartPrice tarafından hazırlanan videolar, Google Pixel serisinin nasıl görüneceğine dair detayları gözler önüne seriyor. Pixel 3 tasarımı geçtiğimiz yılın Pixel 2 XL modeli ile oldukça benzer gözüküyor diyebiliriz. 18:9 görüntü oranlı 5.4 inç çentiksiz ekran ve öne bakan stereo hoparlör ile ürün geleneksel bir tasarıma sahip. Öte yandan Google, cihazın ön tarafına bu kez iki adet ön kamera yerleştirmiş durumda. Ayrıca Steve Hommerstoffer (OnLeaks) ve MySmartPrice tarafından hazırlanan videoları hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu