TeknoDiot
   
   

PES 2019’un İsmi Neden eFootball PES 2020 Oldu?

PES 2019'un İsmi Neden eFootball PES 2020 Oldu?

Uzun süre sonra isim değişikliğine giderek PES adının yanına eFootball kısmını ekleyen Konami bu değişikliğin sebebini merak edenler ile paylaştı.

Bugüne kadar böyle bir değişikliğe adım atılmamışken PES 2020 oyunu için yapılan bu değişikliğin oyunun daha çok e-spor odaklı olması için yapıldığının altı çizildi.

İsim değişikliğine giderek sadece PES 2020 yerine eFootball PES 2020 adını alan Konami’nin yeni futbol oyunu hakkında oyunun isminin neden değiştiğine dair bir açıklama yapıldı. Açıklamada Konami’nin e-spora daha fazla odaklanmak istediğinin altı çizilirken PES League ve eFootball Pro gibi büyük e-spor mücadelelerini yaşatabilecek ortamların güçlenmesinin istendiği de belirtildi.

PES 2019'un İsmi Neden eFootball PES 2020 Oldu?

[sp-related style=”dark” id=”49690″]

[sp-related style=”dark” id=”51281″]

PES 2020, eFootball’da devrim yaratacak ve sporu küresel bir izleyici kitlesine tanıtacak cesur bir vaatle, sektörün önde gelen futbol simülasyonunun yeni dönemini başlattı. PES serileri oyunun her anını, tam bir özgürlük ve kontrol anlayışıyla dolu birçok değişiklikle sunabilmek için, oyun hayranlarının geri bildirimlerini dikkate alarak hareket etmiştir. Temel değişiklikler; yeniden inşa edilen Master League’i, Matchday olarak adlandırılan yepyeni modu ve görsel kimliği yeniden elden geçirilen oyun içi menüleri kapsıyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.