Tiktok Takipçi Satın Al

PES 2020 (eFootball PES 2020) Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu!

E3 2019 oyun fuarında Konami sevilen futbol oyun serisi PES’in son oyunu PES 2020 oyununu duyurmuştu. PES 2020 fiyatı ve çıkış tarihi sonunda belli oldu.

PES 2020 ne zaman çıkacak? PES 2020 fiyatı nedir? Bu soruların cevapları bu haberimizde sizlerle. Konami’nin eFootball PES 2020 ismiyle gelen yeni futbol oyununun detayları ortaya çıktı. Ronaldinho’nun benzersiz futbol tarzı da PES 2020‘de oyuncularla buluşuyor.


PES 2020, eFootball’da devrim yaratacak ve sporu küresel bir izleyici kitlesine tanıtacak cesur bir vaatle, sektörün önde gelen futbol simülasyonunun yeni dönemini başlattı. PES serileri oyunun her anını, tam bir özgürlük ve kontrol anlayışıyla dolu birçok değişiklikle sunabilmek için, oyun hayranlarının geri bildirimlerini dikkate alarak hareket etmiştir. Temel değişiklikler; yeniden inşa edilen Master League’i, Matchday olarak adlandırılan yepyeni modu ve görsel kimliği yeniden elden geçirilen oyun içi menüleri kapsıyor.

PES 2020 (eFootball PES 2020) Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu!

Hayranların çok sevdiği Master League’de büyük değişimler yer alıyor, Bu değişimler hikaye ilerleme kontrolü konusunda dizginleri oyunculara bırakan, güçlü ve etkileşimli yeni bir diyalog sistemini de içeriyor. Bu yenilik, oyuncuların ilerleyişini sürdürmeleri ve kendi kişisel Master League hikayelerini oluşturmaları için kişiliklerine uygun yanıtlar seçmelerine imkan tanıyor.

PES 2020 transfer marketinde; transferlerin, transfer ücretlerinin, maaşların ve diğer unsurların gerçeğe yakın olmasını sağlayan yepyeni bir algoritma yer alıyor.

PES 2020 çıkış tarihi

PES 2020 oyunu, PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için geliştirilen oyun 10 Eylül 2020 ‘de çıkacak

PES 2020 fiyatı

PES 2020 Steam üzerinden ‘Standart Editon’ ve ‘LEGEND EDITION’ olarak iki farklı seçenek ile satışa sunulacak. Standart versiyonun ön sipariş fiyatı 199 TL , LEGEND EDITON ön sipariş fiyatı 299 TL olarak belirlenmiş durumda. Xbox platformunda farklılık gösteren fiyatlar ise standart sürüm için 345 Türk LirasıLEGEND EDITON içi ise 497 TL fiyat etiketiyle oyuncularla buluşacak.

https://youtu.be/fK3_uf8FLHc

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu