Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG, Vikendi Haritasında Ödüllü Özel Maç Etkinliği Düzenliyor

PUBG partneri Twitch yayıncısı olan 10000DAYS ile Vikendi haritasında ödüllü özel maç etkinliği düzenleniyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds namı diğer PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur.


Oyunda 100’e yakın oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler.

İlk 3’e girmeyi başaran oyuncular eli boş ayrılmayacak ve “Sezon 7 Premium Pass” kazanacak. Twitch chat üzerinden gerçekleşecek çekiliş ile “Sezon 7 Premium Pass” kazanma fırsatı da yakalayabilirsiniz, işte detaylar!

8 Mayıs Cuma günü saat 18:00’da

PUBG partneri olan 10000DAYS, oyuncuları PUBG’nin kar tanecikli haritası Vikendi’nin ortasına zorlu iki görevi tamamlamanız için atıyor olacak. Bu keyifli mücadeleye katılmak ya da izlemek isteyen kendini belli etsinler diyelim.

Özel Maç Formatı

  • Harita: Vikendi
  • Perspektif: FPP
  • Oyuncu Sayısı: 100
  • Özel Maç Sayısı: 2

1- Sadece Arbalet

İlk mücadelede sadece Arbalet kullanarak hayatta kalmaya çalışacak, düşmanlarınızı resmen avlayacaksınız!

Ödül: İlk 3’e giren oyuncularımız Sezon 7 Premium Pass kazanacak.

2- Sadece Fırlatılabilirler

İkinci mücadelede sadece “Fırlatılabilirler” kullanarak hayatta kalmaya çalışacaksınız. Kızgın bir tava, ateşi hissetmek isteyenler için Molotof, isabet yeteneğine güvenenler için El Bombası, Pala, Levye ve daha fazlasını kullanarak, Açlık Oyunları’nda galip gelmek tek amacınız olacak!

Ödül: İlk 3’e giren oyuncularımız Sezon 7 Premium Pass kazanacak.

PUBG, Vikendi Haritasında Ödüllü Özel Maç Etkinliği Düzenliyor

Nasıl Katılabilirim?

8 Mayıs 2020, Cuma günü saat 18:00’da başlayacak olan canlı yayın sırasında paylaşılacak; Oda Adı ve Oda Şifresi ile özel maçta yerini kapabilirsin. İpucu; oyunu açık tutmayı ve hızlı olmayı unutma!

Twitch Chat Çekilişi

Canlı yayın sırasında soracağımız sorulara Twitch chat üzerinden doğru yanıt verenler arasından rastgele seçilecek birer oyuncu, bizden Sezon 7 Premium Pass kazanacak. Yayın sırasında toplam 4 soru sorulacak ve toplam 4 kazanan olacak. Bol şans! Bu arada yayınları PUBG TR Twitch hesabı üzerinden izleyebilirsiniz.

PUBG, Vikendi Haritasında Ödüllü Özel Maç Etkinliği Düzenliyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu