Command&Conquer Remastered Collection Çıkış Tarihi - TeknoDiot.com

25 Yıl Sonra Command & Conquer Remastered Collection Çıkış Tarihi Duyuruldu

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

Tarihteki en sevilen gerçek zamanlı strateji oyunlarından birinin dünya çapında ilk kez bilgisayar ekranlarına girmesinden bu yana 25 yıl geçtiğine inanabiliyor musunuz?

Efsanevi Command & Conquer oyunu yenilenerek EA tarafından Command & Conquer Remastered Collection çıkış tarihi duyuruldu. Bugüne kadar, toplumun coşku ve yaratıcılık Shape yeniden düzenlenmiş deneyim yardımcı olmuştur.

Petroglyph Games’teki eski Westwood Studios ekip üyeleri, her oyun öğesini otantik ve çarpıcı 4K çözünürlükte yeniden oluşturmak için bu özel topluluğun yanında çalıştı. Frank Klepacki’nin tamamen elden geçirilmiş, efsanevi müziklerini de içeriyor!

Command & Conquer’ın sevilen oyunları, eski Westwood Studios geliştiricileri tarafından 4K olarak yenilendi. Koleksiyonda klasik oyunların yanı sıra 3 genişleme paketi, yeniden düzenlenmiş çok oyunculu mod, modernize edilmiş kullanıcı arayüzü ve Harita Düzenleyicisi gibi özellikler yer alıyor. Ayrıca yenilenen görsellere Frank Klepacki tarafından yeniden düzenlenmiş müzikler de eşlik ediyor.

Şimdi tam deneyimi dünyayla paylaşmanın zamanı geldi. EA tarafından Command & Conquer Remastered Collection için resmi tanıtım fragmanı yayınlandı.

Command & Conquer Remastered Collection Çıkış Tarihi

Command & Conquer Remastered Collection, 5 Haziran 2020 tarihinde resmi olarak oyuncularla buluşacak. Ancak şimdi dijital Standart Sürümü Origin veya Steam’de ön siparişte olduğunu söyleyelim. 10 Nisan 2020, 23:59’a kadar ön siparişler sona erecek, bu yüzden oyunu almayı düşünüyorsanız sakın kaçırmayın.

Logitech G Çekiliş

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu