Tiktok Takipçi Satın Al

PES 2018 Oyuncularına Sevindirecek Haber!

PES 2019’un tanıtılması ile birlikte Konami’nin diğer bir önceki oyunu PES 2018 oyuncularına 2018 Dünya Kupası bir taraftan devam ederken oyun dünyasında da bunun karşılıkları talep ediliyor.

Pro Evolution Soccer serisinin en büyük rakibi FIFA oyunu içerisinde bir mod yayınlayarak Dünya Kupası’nı oynamayı oyunculara mümkün kılmıştı. PES 2018 için de hayran yapımı bir mod geliştirildi. Yani dünya kupası modunu PES 2018 oyuncuları ve hayranları geliştirdi.


Del Choc adını taşıyan bir mod geliştiricisi tarafından yapılan Dünya Kupası modu her şeyiyle gerçekçi bir deneyim elde edilmesini sağlıyor. Formalardan kadro yapılarına, turnuvadaki statlardan dünya kupası jeneriklerine, oyuncuların yüzleri ve dövmelerinden ülkelerin milli marşlarına kadar her türlü detayın ince bir şekilde dahil edildiği oyun Dünya Kupası heyecanını yaşamak isteyenlere fırsat veriyor. PES 2018 dünya kupası modunu kurmak ve oynamak isterseniz indirme bağlantılarını aşağıya bırakıyoruz. Videoda ki arkadaşımızda size nasıl yapıldığını anlatmakta.

[ilgiliicerik icerik_id=”17011″]

1.) LİNK

2.) LİNK 2

Addon – Dünya Kupası Rusya 2018 Top (.cpk dosya) – LİNK

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu