CS:GO Oyuncuları Oyunun Ücretsiz Olmasından Memnun Değiller

CS:GO’ya gelen en son güncelleme ile birlikte Battle Royale modu gelmişti ve oyun ücretsiz olmuştu tabii Prime olayı vs var detaya girmeyelim şimdilik.

Oyuncular CS:GO’nun ücretsiz olmasından memnun olmadığı ortaya çıktı. Geçen hafta içinde gelen yeni bir güncelleme ile birlikte Counter-Strike: Global Offensive, Battle Royale moduna sahip olmasının ardınan ücretsiz oldu. Daha önce CS:GO oyununa para vermeyip kütüphanesinde de bulunmayan kişiler, CS:GO oyununun tüm özelliklerine (Battle Royale dahil) hiçbir ücret ödemeksizin sahip olabiliyorlar.

CS:GO Oyuncuları Oyunun Ücretsiz Olmasından Memnun Değiller Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri

Son güncellemeden sonra ücretsiz hale gelen CS:GO oyununu daha önce para ödeyip Steam kütüphanesine eklemiş oyuncular ise bu durumdan oldukça hoşnutsuz zirâ CS:GO’nun Steam sayfası, CS:GO ücretsiz hale geldiği andan itibaren 13.000’den fazla olumsuz eleştiri aldı.

[sp-related style=”light” id=”33082″] [sp-related style=”light” id=”33235″]

Bu durumun en büyük sebeplerinden biri zaten hilelerden kurtulmayan CS:GO’nun ücretsiz olması, hileci oyuncular için paha biçilemez bir fırsat haline geliyor çünkü hileciler; hesapları kapandığında çok kolay bir şekilde yeni bir hesap açıp CS:GO oyununa ücretsiz bir şekilde sahip olup tekrar hilelerini hesapları kapanıncaya kadar kullanabiliyorlar.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı