CS:GO Oyuncuları Oyunun Ücretsiz Olmasından Memnun Değiller

CS:GO’ya gelen en son güncelleme ile birlikte Battle Royale modu gelmişti ve oyun ücretsiz olmuştu tabii Prime olayı vs var detaya girmeyelim şimdilik.

Oyuncular CS:GO’nun ücretsiz olmasından memnun olmadığı ortaya çıktı. Geçen hafta içinde gelen yeni bir güncelleme ile birlikte Counter-Strike: Global Offensive, Battle Royale moduna sahip olmasının ardınan ücretsiz oldu. Daha önce CS:GO oyununa para vermeyip kütüphanesinde de bulunmayan kişiler, CS:GO oyununun tüm özelliklerine (Battle Royale dahil) hiçbir ücret ödemeksizin sahip olabiliyorlar.

CS:GO Oyuncuları Oyunun Ücretsiz Olmasından Memnun Değiller

Son güncellemeden sonra ücretsiz hale gelen CS:GO oyununu daha önce para ödeyip Steam kütüphanesine eklemiş oyuncular ise bu durumdan oldukça hoşnutsuz zirâ CS:GO’nun Steam sayfası, CS:GO ücretsiz hale geldiği andan itibaren 13.000’den fazla olumsuz eleştiri aldı.

[sp-related style=”light” id=”33082″] [sp-related style=”light” id=”33235″]

Bu durumun en büyük sebeplerinden biri zaten hilelerden kurtulmayan CS:GO’nun ücretsiz olması, hileci oyuncular için paha biçilemez bir fırsat haline geliyor çünkü hileciler; hesapları kapandığında çok kolay bir şekilde yeni bir hesap açıp CS:GO oyununa ücretsiz bir şekilde sahip olup tekrar hilelerini hesapları kapanıncaya kadar kullanabiliyorlar.

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu