CS:GO Oyuncuları Oyunun Ücretsiz Olmasından Memnun Değiller

CS:GO Oyuncuları Oyunun Ücretsiz Olmasından Memnun Değiller

Abone Ol 

CS:GO’ya gelen en son güncelleme ile birlikte Battle Royale modu gelmişti ve oyun ücretsiz olmuştu tabii Prime olayı vs var detaya girmeyelim şimdilik.

takipçi satın al
takipçi satın al

Oyuncular CS:GO’nun ücretsiz olmasından memnun olmadığı ortaya çıktı. Geçen hafta içinde gelen yeni bir güncelleme ile birlikte Counter-Strike: Global Offensive, Battle Royale moduna sahip olmasının ardınan ücretsiz oldu. Daha önce CS:GO oyununa para vermeyip kütüphanesinde de bulunmayan kişiler, CS:GO oyununun tüm özelliklerine (Battle Royale dahil) hiçbir ücret ödemeksizin sahip olabiliyorlar.

CS:GO Oyuncuları Oyunun Ücretsiz Olmasından Memnun Değiller

Son güncellemeden sonra ücretsiz hale gelen CS:GO oyununu daha önce para ödeyip Steam kütüphanesine eklemiş oyuncular ise bu durumdan oldukça hoşnutsuz zirâ CS:GO’nun Steam sayfası, CS:GO ücretsiz hale geldiği andan itibaren 13.000’den fazla olumsuz eleştiri aldı.

[sp-related style=”light” id=”33082″] [sp-related style=”light” id=”33235″]

Bu durumun en büyük sebeplerinden biri zaten hilelerden kurtulmayan CS:GO’nun ücretsiz olması, hileci oyuncular için paha biçilemez bir fırsat haline geliyor çünkü hileciler; hesapları kapandığında çok kolay bir şekilde yeni bir hesap açıp CS:GO oyununa ücretsiz bir şekilde sahip olup tekrar hilelerini hesapları kapanıncaya kadar kullanabiliyorlar.

Göz atın:   CS:GO FPS Gösterme Kodu Nasıl Aktif Edilir?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu