Pearl Abyss, Shadow Arena’nın Oyun Sistemlerini Yeniliyor

Abone Ol 

Pearl Abyss bugün, aksiyon dolu PvP oyunu Shadow Arena‘nın oyun sistemlerinin oyunculardan gelen geri bildirimler ardından yenilendiğini açıkladı.

Shadow Arena artık takım tabanlı oyunun ön plana çıktığı daha kolay ve daha stratejik bir oyun sunacak.

Shadow Arena, tüm oyun modlarını Trio Modu’nda birleştirdi. Oyuncuların hızlı bir şekilde uyum sağlamasını ve oyunu daha keyifle oynamalarını sağlayacak değişiklikler yapılarak mevcut Trio Modu’na farklı içerikler getirildi. Yanı sıra oyuncular, Solo gibi diğer oyun modlarını da Özel Oyun seçeneğiyle oynamaya devam edebilecek.

Yenilenen oyun sistemi aynı zamanda oyuncuların işbirliği içinde oyun ve takım yönetimi stratejilerine üç türle odaklanmalarını sağlayacak: Dövüşçü, Saldırıcı ve Destekçi. Dövüşçüler yüksek HP ve savunma becerilerine sahiptir. Saldırıcılar hızlı ataklarla rakiplerini öldürme yeteneğine sahipken, Destekçiler takım üyelerini koruyabilir ve iyileştirebilirler.

Pearl Abyss, Shadow Arena’nın Oyun Sistemlerini Yeniliyor

Kara Ruh ile Yeni Becerileri Keşfet

Tüm oyuncular artık Kara Ruh becerilerine eklenen yeni becerilerle kahramanlarını daha stratejik oyunlar sergilemeleri için geliştirebilirler. Kara Ruh Olma ve Işınlanma becerilerine ek olarak, oyuncular takım üyelerini anında iyileştirmek için Şifalı El ve güçlü hasar vermek için Av Tüfeği gibi yeni becerileri kullanabilecekler.

Oyuncuların Kahraman yeteneklerini uzmanlaştırabilecekleri bir Mağaza Sistemi de Shadow Arena evreninde yer alıyor. Eşyalar, canavarları ve rakip kahramanları alt ederek elde edilen Simgelerle satın alınabilecek. Ayrıca, oyun sonu ekranı artık AP, DP, Ölme ve Öldürme sayıları dahil olmak üzere rakip takımın bilgilerini de gösterecek.

Shadow Arena hakkında daha fazla bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilir, Discord, Facebook,  YouTube, Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.

Pearl Abyss, Shadow Arena’nın Oyun Sistemlerini Yeniliyor Pearl Abyss, Shadow Arena’nın Oyun Sistemlerini Yeniliyor

Göz atın:   Yeni Kahraman Durgeff Durkhan Shadow Arena'ya Geliyor!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu