Tiktok Takipçi Satın Al

Cyberpunk 2077 İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

Cyberpunk 2077 yeni güncellemesi yayınlandı!

Yeni Cyberpunk 2077 güncellemesi, PC oyuncularının oyunlarının kaydetme dosyası bozulmasını hedefliyor.

Cyberpunk 2077 güncelleme detayları da belli oldu. En son Cyberpunk 2077 güncellemesi, 8MB’den büyük PC kayıt dosyalarının bozulmasına neden olan bir sorunu çözdü.


Yapımcı firma CD Projekt, 1.06 numaralı düzeltmenin 8MB dosya kaydetme boyutu sınırını kaldırdığını, ancak düzeltme ekinin yayınlanmasından önce bozulmuş dosyaların kaydedilmesini düzeltmediğini söyledi.

Güncelleme ayrıca, geliştiriciye göre, konsollarda bellek yönetimini ve kararlılığı geliştirerek daha az çökmeye neden oluyor. Ve İkinci Çatışma görevi sırasında Dum Dum’un kaybolmasına neden olan bir sorunu düzeltir.

Cyberpunk 2077 İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

Düzeltme 1.06: özellikle konsollarda olmak üzere bir dizi teknik sorun nedeniyle eleştirilen, oyunun performansını iyileştirmek için tasarlanmış bir dizi yamanın en sonuncusudur.

CD Projekt, Ocak ve Şubat aylarında büyük Cyberpunk 2077 yamalarını piyasaya sürmeyi planlıyor. Şirketin, oyuncuların son nesil konsollarda yaşadığı “en belirgin sorunları” düzeltmesi ve bu sürümleri bilgisayar deneyimine yaklaştırması gerektiğini iddia etti.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu