Panasonic Lumix S1H Fotoğraf Makinesi Duyuruldu! - TeknoDiot.com

Panasonic Lumix S1H Fotoğraf Makinesi Duyuruldu!

Abone Ol 

Video kayıtlarında Panasonic’in Lumix GH5’i aslında en çok oy alan kameralardan biriydi fakat kameranın piyasaya sunulmasından bu yana bir süre geçti. Akılda videografi için tasarlanmış yeni bir kamera arıyorsanız, Panasonic’in Lumix S1H sizin için yeterli olabilir.

Cihaz Lumix S1’e benzer bir 24 MP ile gelen tam kare aynasız bir kamera. Bununla birlikte, bir fark var ve S1H’nin hareli azaltmaya yardımcı olacak bir kenar yumuşatma filtresi vardır. Aynı zamanda vücutta görüntü sabitleme de vardır yani fotoğrafçı ve videografçıların düzgün ve sabit bir çekim elde etmek için görüntü sabitlemeli objektif aramaya ihtiyaçları olmayacak.

Panasonic Lumix S1H Fotoğraf Makinesi Duyuruldu!

Panasonic’e göre, Dual IS 2 uyumlu bir mercekle kullanıldığında, sallanmayı 6.5 durak kadar azaltabiliyor, izleyicilerinizin kötü yorum yapmasını istemediğiniz sürece videografide önemli. Ayrıca arkada yerleşik 2.33M noktalı dokunmatik ekran, üst plakada durum göstergesi ve ayrıca özellikle uzun çekimlerinde kameranın aşırı ısınmasını önlemeye yardımcı olacak kamera gövdesi içinde bir fan olacak.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Bu sizin için kamera gibi geliyorsa, ucuza gelmeyeceğini tahmin edebilirsiniz. Panasonic Lumix S1H 4.000$ olarak fiyatlandırılıyor ve bu Eylül ayında piyasaya sürülecek.

Göz atın:   En İyi Antivirüs Programları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu