Tiktok Takipçi Satın Al

İkinci El Oyuncu Pazar Yeri: Oyuncu Market

Çevrim içi alışverişin risklerle dolu dünyasında oyuncuların kendi aralarında alışveriş yapabilmelerine olanak sunan Oyuncu Market, hem alıcılar hem de satıcılar için güvenli bir pazar yeri deneyimi sunuyor.

Oyuncu Market Nedir?

Oyuncular arası pazar yeri platformu olan Oyuncu Market, oyuncuların kendi aralarında sıfır ya da ikinci el ürünleri satabilmelerine ya da satın alabilmelerine olanak sunuyor.

Kullanıcılar başta ekran kartı ve işlemci olmak üzere çeşitli donanım bileşenlerini, bilgisayar ve oyun konsolu gibi donanımları satabiliyor ya da satın alabiliyor.

Oyuncu Market Güvenilir mi?

İkinci El Oyuncu Pazar Yeri: Oyuncu Market

Evet, Oyuncu Market sunduğu çeşitli güvenlik önlemleri ile birlikte hem satıcılar hem de alıcılar için güvenli bir pazar yeri ortamı oluşturuyor.

Günümüzde çevrim içi alışverişin çeşitli riskler barındırdığını biliyoruz. Örneğin yaptığınız ödeme sonrasında istediğiniz ürüne ulaşamama ya da bir diğer anlamı ile dolandırılma ihtimaliniz bulunuyor.

Bu soruna yönelik bir çözüm ile karşımıza çıkan Oyuncu Market, havuz sistemi ile hem satıcıların hem de alıcıların karşı karşıya kaldığı riskleri ortadan kaldırıyor.

  • Alıcılar – Oyuncu Market üzerinden satın alınan ürün alıcıya ulaştığı andan

itibaren 48 saatlik test süreci başlıyor. Bu süreçte satın alınan üründe herhangi bir kusur ya da arıza tespit edilirse iade talebi oluşturabiliyor. Yapılan ödeme havuz sisteminde bekletildiği için satıcının bu süreçte iade talebini görmezden gelme şansı bulunmuyor.

  • Satıcılar – Oyuncu Market üzerinden satılan ürün alıcıya ulaştıktan sonra 48

saat içerisinde iade talebi oluşturulabiliyor. Satıcılar, ‘Satıcıları Koruma Politikası’ doğrultusunda oluşturulan iade taleplerine itiraz edebiliyor.

  • Hızlı Destek – İster satıcı isterseniz de alıcı olun. Oyuncu Market’in hızlı

destek ekibi olumlu ya da olumsuz her sürecin takibinde sizlere yardımcı oluyor ve süreci anlık olarak takip ediyor.

  • Kargo Takibi – Ürün kargoya verildiği an uygulama üzerinden kargo takibi yapılabiliyor. Kargo bilgileri satıcı tarafından girilmediği için kargo bilgileri anlık olarak doğrudan sisteme yansıyor.

Oyuncu Market Hakkında S.S.S

İkinci El Oyuncu Pazar Yeri: Oyuncu Market

Komisyon Oranı Ne Kadar?

Oyuncu Market’in sunduğu ayrıcalıklarla ve avantajlarla birlikte yaptığınız her satıştan standart olarak %5 oranında komisyon alınıyor. Ayrıca Referans Programı ile birlikte arkadaşlarınızın yaptığı satışlardan siz de para kazanabiliyorsunuz.

Cüzdan Sistemi Nedir?

Oyuncu Market üzerinden yaptığınız satışlar sonrası elde ettiğiniz gelir otomatik olarak sistemdeki cüzdanınıza tanımlanır. Cüzdanda yer alan parayı başka bir ürünü satın almak için kullanabileceğiniz gibi direkt olarak çekim emri ile banka hesabınıza aktarma imkanınız da bulunuyor.

Referans Programı Nedir?

Yeni bir hesap oluşturduğunuzda size özel olarak tanımlanan referans kodu ile arkadaşlarınızı Oyuncu Market’e davet edebiliyorsunuz. Bu süreçte arkadaşlarınızın yaptığı satışlardan hem siz, hem de arkadaşınız puan kazanıyor.

Referans sistemi ile kazanılan puanları fiziki ya da dijital ürün satın alırken veya ilanınızı öne çıkarırken kullanabiliyorsunuz.

Taksitli Ödeme Var mı?

Oyuncu Market üzerinden almak istediğiniz ürünü kredi kartına taksitle satın alma imkanınız bulunuyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey ödeme ekranında iken kredi kartı bilgilerinizi girmek ve uygun taksit seçeneğini seçmek olacak!

Hangi Kargo Firması ile Çalışıyorlar?

Buna ek olarak satın aldığınız ürünler Yurtiçi Kargo ya da PTT Kargo aracılığı ile anlaşmalı olarak gönderiliyor. Bu sayede olası yüksek kargo tutarları da sorun olmaktan çıkıyor.

İkinci El Oyuncu Pazar Yeri: Oyuncu Market

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu