Tiktok Takipçi Satın Al

Oyun Performansı İçin: Güncel Sürücü, Yüksek Performans

Dünyanın en büyük ekran kartı üreticilerinden NVIDIA, oyunseverlerin oyun deneyimini artırmak için son 5 yılda yayınladığı 108 sürücü güncellemesi ile ürettiği üst seviye donanım ürünlerinin kalitesinin yanında yazılım desteğine de verdiği önemi gözler önüne serdi.

Şirket, oyun dünyasına dahil olan her büyük oyuna özel olarak performansı artırmak, hataları düzeltmek ve oyun deneyimini iyileştirmek için yayınladığı güncellemelerle yeni çıkan 252 oyunu ve oyunlar için yayınlanan ek paketleri desteklemiş oldu. Sürücü güncellemelerinin önemini vurgulayan NVIDIA Türkiye Sorumlusu Can Us, sundukları yüksek performanslı donanım ürünlerinin en iyi şekilde çalışması ve tam performansını koruması için yayınlanan güncellemelerin mutlaka yapılması gerektiğini belirtiyor.


Son yıllarda inanılmaz bir dönüşüm geçiren oyun sektörü en hızlı büyüyen sektörlerden biri olmayı başardı. 2019’da dünyada 150 milyar dolar, Türkiye’de ise 1 milyar dolar seviyelerinde Pazar hacmine sahip olan sektör her geçen gün yenilenerek gelişmeye devam ediyor. Şüphesiz ki bu devinimin altında oyun firmaların her yıl ürettiği üst seviye grafiklere sahip yüksek bütçeli oyunlar yatıyor. Donanım üreticileri ise bu oyunları yüksek performans ile destekleyebilmek için sadece ürettikleri donanım ürünlerine bağlı kalmıyor. Dünyanın en büyük donanım üreticilerinden olan ve ürettiği yüksek performanslı ekran kartları ile oyun sektörüne yön veren NVIDIA, rakiplerinin aksine düzenli olarak her büyük oyun için özel olarak sunduğu yazılım güncellemeleriyle ürünlerinin performansını her zaman maksimum seviyede tutuyor.

Güncellemelerle 252 oyuna ve ek pakete destek

Sürücü güncellemelerinin ekran kartlarına yol gösteren bir araç gibi çalıştığını ve kartları yeni çıkan oyunların teknolojisine göre güncelleyerek her zaman yüksek performans sunmayı hedeflediklerini vurgulayan Can Us, son 5 yıl içinde bunu sağlamak için tam 108 sürücü güncellemesi yayınlayarak 252 oyuna ve ek pakete destek sunduklarını belirtti. Yayınladıkları her güncelleme ile oyunlarda gözle görülür bir FPS artışı sağladıklarını ifade eden Us: “Dönemin oyun teknolojisine göre üretilen ekran kartları, oyun alanında yeni teknolojiler ve oyun grafikleri geliştikçe performans açısından yetersiz kalabiliyor. Yayınladığımız güncellemeler ile ekran kartlarımızı son oyun teknolojilerine göre optimize ederek bu oyunların grafiklerine uyumlu hale getiriyoruz. “Frames Win Games” sloganıyla ürettiğimiz ekran kartlarını sürücü güncellemeleriyle destekleyerek kartların her daim maksimum FPS değeri sunduğundan emin oluyoruz. Bu sayede oyuncuların rekabette hiçbir zaman geri kalmamasını sağlamayı hedefliyoruz.” dedi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu