TeknoDiot.com
   
   
Anasayfa » Oyun Haberleri » Overkill’s Walking Dead Çıkış Videosu Paylaşıldı!

Overkill’s Walking Dead Çıkış Videosu Paylaşıldı!

Overkill’s Walking Dead Çıkış Videosu Paylaşıldı!

The Walking Dead’ın yeni oyunu olan OVERKILL’s The Walking Dead yakın zamanda çıkacak. OVERKILL’s The Walking Dead’ın çıkış videosu yayınlandı.

The Walking Dead serisinin yeni oyunu olan OVERKILL’s The Walking Dead, 6 Kasım 2018 tarihinde Steam’de yerini alacak. Oyunun geliştiriciliğini OVERKILL – a Starbreeze Studio üstlenirken yayıncılığını ise Starbreeze Publishing AB üstlenmekte. Şuanda Steam üzerinde ön siparişte olduğunun altını çizelim.


Overkill’s Walking Dead Çıkış Videosu Paylaşıldı!

[sp-related style=”light” id=”31437″]

:: OVERKILL’s The Walking Dead

OVERKILL’in The Walking Dead’i, Washington’da D.C.’de sahnelenen bir dört oyunculu, cok oyunculu, birinci şahıs nişancı oyunu. Bu beceri testinde, strateji ve takım çalışması oyuncuları, çeşitli görevlerde üç arkadaşla bir araya gelecek, hem ölüleri hem de yaşamı tehdit edecek şekilde kamplarını güçlendirmek için hem sağduyulu hem de sağcıları güvence altına alacaklardır. Yürüyen Ölülerin Dünyasında Yeni Bir Hikaye.

OVERKILL’deki The Walking Dead’de oyuncular Aidan, Maya, Grant ve Heather’a tanıtılıyor; Kıyamet sonrası dünyada hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapmalı ve isteklilikle bir araya getirilmiş dört kişi. Robert Kirkman’ın orijinal grafik romanlarından oluşan zengin hikaye evreninden esinlenen OVERKILL’in The Walking Dead, Washington D.C.’de gerçekleşen bazı olaylara ışık tutuyor. Washington D.C.’deki Wasteland’a hoş geldiniz.

Salgından sonra başkenti keşfedin ve ne olduğunu keşfedin. Issız şehir bölgelerine doğru yolculuk yapın ve Georgetown gibi yağmalama, malzeme ve diğer kurtulanlar için kayıp mahalleleri arayın. Yavaşça, hem ölü hem de canlı tarafından herhangi bir ses duyulabildiği gibi hafifçe basılır ve herhangi bir hata, bir yürüyüşçü boynuzunun çekilme riskini taşır.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


PlayStation Plus Nisan 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Buğra Noyan

LoL Şampiyon ve Kostüm İndirimi (10 Ağustos – 13 Ağustos)

Buğra Noyan

Legends of Runeterra, PC ve Mobil İçin Resmi Olarak Çıktı

Buğra Noyan

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.