TeknoDiot.com
   
   

Oppo’dan PUBG Mobile e-Spor Turnuvasına Destek

Oppo'dan PUBG Mobile e-Spor Turnuvasına Destek

Lider akıllı telefon üreticisi Oppo, PUBG Mobile ile yaptığı iş birliği sayesinde e-sporseverlerin mobil oyun heyecanına ortak oluyor.

Dünyanın beşinci büyük akıllı telefon markası Oppo ile son dönemlerin en popüler oyunları arasında yer alan PUBG Mobile (Player Unknown’s Battlegrounds), e-spor ekosisteminde ses getirecek bir iş birliği anlaşması yapıyor. Oppo, PUBG Mobile’ın düzenlediği bir turnuvaya sponsorluk desteği veriyor.

Yapılan anlaşma kapsamında Oppo, PUBG Mobile‘ın düzenlediği ve amatör oyuncuların mücadele edeceği bir e-spor turnuvasına destek oluyor. Rusya, Türkiye ve Kazakistan’ı kapsayan ve kısaca “RTK” olarak adlandırılan turnuvanın finali Temmuz ayında gerçekleşecek.

İLGİLİ İÇERİK: Oppo Reno Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Oppo'dan PUBG Mobile e-Spor Turnuvasına Destek

Oppo’nun yenilikçi modelleri, güçlü mobil oyun özellikleriyle dikkat çekiyor. “Game Space” özelliği ile tüm oyunları tek bir noktada buluşturan Oppo, yüksek performans sağlayan işletim sistemi, uzun pil ömrü sayesinde oyunseverlere iyi bir deneyim sunuyor. Kullanıcılar oyun sırasında, gelen bildirimleri görebilmek, mesajları yanıtlayabilmek gibi telefon özelliklerinden de maksimum verimi alabiliyor. Oppo, “Game Space” özelliği ile FPS kategorisindeki rekabetçi çevrimiçi oyunlarda sunduğu akıcı deneyimle dikkat çekiyor.

Oyunseverlerin en gözde oyunlarından PUBG Mobile ile yapılan ortaklık, Oppo akıllı telefonlarının mobil oyun alanındaki yeteneklerini ve markanın teknolojik özelliklerini gözler önüne seriyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.