Tiktok Takipçi Satın Al

OPPO Reno S Endonezya’da Sertifika Aldı!

OPPO Reno S, şirketin gelecekteki akıllı telefonlarından biridir.

İlk haber Ekim ayında ortaya çıkmıştı. O zamandan beri, söylenti fabrikası geldiğinde yeni bir bilgi vermedi. Bugün, Reno S monikeri Endonezya’daki bir sertifikasyon platformunda tespit edildi. Yeni sertifika, akıllı telefonun lansman tarihinin yaklaştığını gösteriyor.


Endonezya’daki Reno S sertifikası, CPH2015 model numarasına sahip olduğunu açıkladı. Aynı model numarası, Avrasya Ekonomik Komisyonu (AET) ve Hindistan Standartları Bürosu (BIS) gibi diğer sertifikalandırma kuruluşlarının veritabanında da tespit edildi. Bu onaylar, Reno S’nin piyasaya çıkış tarihinin yakınlarda olabileceğini gösteriyor.

OPPO Reno S Endonezya'da Sertifika Aldı!

Geçmiş raporlar, Reno S’nin Snapdragon 855+ yonga seti tarafından beslendiğini ortaya koydu. Tam pil boyutu bilinmiyordu, ancak telefonun SuperVOOC 2.0 65W hızlı şarj desteği ile gelmesi bekleniyor. Telefonun 64 megapiksel dörtlü arka kameralarla gelmesi bekleniyor. Çin’de Ekim ayında gelen Reno Ace yukarıda belirtilen özelliklerin hepsine sahipti ancak 48 megapiksel dörtlü arka kameralarla donatıldı.

OPPO Reno S 2020’nin başlarında resmi olacak. Önümüzdeki haftalarda telefonla ilgili daha fazla ayrıntı görünecektir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu