Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy S11+ Bluetooth Sertifikasını Aldı!

Samsung Şubat ayında tanıtmasını beklediğimiz Galaxy S11 serisi ile ilgili detaylar her geçen gün yüzüne çıkıyor, Bu kez S11+ Bluetooth sertifikası aldığı ortaya çıktı.

Bir sonraki Samsung Galaxy S11 amiral gemisi ailesini 11 Şubat veya belki de 18 Şubat tarihinde tanıtması bekleniyor. Galaxy S11 serisi bu aralar gündemden düşmüyor ve belgeleri düzenli olarak paylaşılıyor. Bu sefer elimizde SM-G988’e verilmiş (Galaxy S11+ olması beklenilen) bir Bluetooth sertifikası var. Daha da açık olmak gerekirse, belge üç modelin adı geçiyor: SM-G988B_DS, SM-G988B ve SM-G988BR_DS. Burada ‘DS’ ibaresi oldukça açıklayıcı. Yani gelecek yıl Samsung Çift SIM kartlı telefon duyuracağını göreceğiz.


Samsung Galaxy S11+ Bluetooth Sertifikasını Aldı!

Daha önceki bazı GeekBench testlerine göre SM-G988 model numarası, S11, S11e ve S11+ üçlüsünün en büyüğü olan Galaxy S11+ ait. Yani, Samsung’un isimlendirme kuralında bir değişikliğe gitmediğini ve “S20” kullanabileceği teorisine son vermiş oldu.

Her durumda Bluetooth sertifikasının almış olan Galaxy S11+ Bluetooth 5.0’ı destekleyeceği dışında herhangi bir bilgiye sahip değiliz. Özellikle gün geçtikce Galaxy S11+ ile ilgili diğer söylentiler artıyor. İddialara göre 5.000 mAh bir bataryaya sahip olacağını düşünüyoruz. Diğer iddia edilen özelliklerinden bazıları, bir Snapdragon 865 veya Exynos 990 yonga seti, 12GB RAM ve 512GB depolama alanı ile birlikte 6.9-inc, 120Hz yenileme hızına sahip AMOLED ekrana sahip olması.

Ancak Galaxy S11+’ın tartışmasız en heyecan verici ve merakla beklenen özelliği kamera kurulumu. Fiziksel tasarımı son zamanların tartışma konusu oldu. Bununla birlikte birkaç modül hemen hemen her söylentide yeni bir sistemin olacağından bahsediyor.

Samsung ve daha fazlası ile ilgili makalerimizi takip etmek için teknoloji haberleri kategorisini takip edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu