Tiktok Takipçi Satın Al

Oppo Reno 4 Pro Lansmandan Önce Tekrar Ortaya Çıktı

Oppo Reno 4 Pro, lansmandan önce gün yüzüne tekrar çıkıyor.

Oppo, Reno 4 Pro’nun Global modelini duyuracak. Telefonun resmi görünümlü render görselleri ortaya çıktı ve bize küresel sürümü öncesinde telefon iyi bir bakış vermek için yeterli. Oppo Reno 4 serisi 31 Temmuz’da Hindistan’da resmi olarak tanıtılacak.


Telefon beyaz ve siyah renk seçenekleriyle ortaya çıktı. Bununla birlikte, bu ve global varyant arasında fark edebileceğimiz en büyük fark, dördüncü bir kamera sensörüdür. Çin Reno 4 Pro, vanilya Reno 4 Pro gibi üçlü kamera kurulumuna sahiptir.

Bu dördüncü sensörün varlığına rağmen, yardımcı kameralar hakkında hala ayrıntı yok. Bu arada ana sensör 48 MP kamera ile değişmeden kalmalıdır. Dördüncü sensör hemen hemen yeni bir telefoto modülü olabilir, ancak sadece zaman gösterecektir. Önceki bir rapora göre, bu kamera kombinasyonu Çin varyantlarında bulunan Lazer Otomatik Odaklama yardımcısı olmadan gelebilir.

Oppo Reno 4 Pro Lansmandan Önce Tekrar Ortaya Çıktı

Söylentilere göre, bu kurulum EIS, OIS, HDR, Ultra Steady Pro, 960fps akıllı ağır çekim video çekimi, 30 fps’de 4K video kaydı ve AI Rengi portre gibi Çin Reno 4 Pro’dan geliyor.

Oppo Reno 4 Pro Global Versiyonu Sızdı

Raporlara göre, şirket FHD + çözünürlüklü 6.55 inç AMOLED ekranı da gerçekleştirecek. Selfie kamera için tek bir delik açıyor ve 90Hz yenileme hızında çalışıyor.

Bu arada Hint varyantı bu paneli 120Hz yenileme hızına getirebilir. Kaputun altında, fark biraz hayal kırıklığı yaratabilir. Yeni Global varyant Snapdragon 720G işlemci ile gelebilir. Çince versiyonu, Snapdragon 720G’den daha iyi performans gösteren 5G özellikli Snapdragon 765G’ye sahiptir.

Teknik özellik belgesinin geri kalanının aynı kalması beklenmektedir. Bu, deli 65W SuperVOOC 2.0 şarjlı 4.000mAh bataryayı içeriyor. Bu yakışıklı 5G eksik ve daha az yonga seti ile geliyor çünkü fiyatlandırma noktası farklı olup olmadığını merak ediyoruz.

Oppo Reno 4 Pro Lansmandan Önce Tekrar Ortaya Çıktı Oppo Reno 4 Pro Lansmandan Önce Tekrar Ortaya Çıktı

Oppo Reno 4 Pro Lansmandan Önce Tekrar Ortaya Çıktı Oppo Reno 4 Pro Lansmandan Önce Tekrar Ortaya Çıktı Oppo Reno 4 Pro Lansmandan Önce Tekrar Ortaya Çıktı

Oppo Reno 4 Pro Lansmandan Önce Tekrar Ortaya Çıktı Oppo Reno 4 Pro Lansmandan Önce Tekrar Ortaya Çıktı Oppo Reno 4 Pro Lansmandan Önce Tekrar Ortaya Çıktı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu