Tiktok Takipçi Satın Al

Oppo Reno 3 Serisi Ön Siparişte Rekor Satış Elde Etti

Oppo Reno 3 ve Reno 3 Pro, duyurudan hemen sonra ön siparişlerde satış rekoru kırdı.

Amiral gemisi akıllı telefonlar Oppo Reno 3 ve Reno 3 Pro ön siparişler için rekor kırdı. Çinli üretici Oppo, birkaç gün önce yeni amiral gemisi modelleri Oppo Reno 3 ve Reno 3 Pro’yu tanıttı. Tanıtımdan sonra ön sipariş süreci başladı ve Oppo bir rekor daha elde etmiş oldu.


Resmi bilgilere göre, Oppo Reno 3 ve Reno 3 Pro telefonları yoğun ilgi uyandırdı ve sadece Çin’de ön sipariş sayısı 1,46 milyondan fazla kişi oldu. Ünlü e-ticaret sitesi JD.com’da 580.000 ön sipariş kayıdı yapıldı. Buna ek olarak, yeni serinin tüm yıl boyunca TMall mağazasında ön siparişlerde lider olduğunu kanıtladı.

Oppo Reno 3 Serisi Ön Siparişte Rekor Satış Elde Etti

Akıllı telefonların 26 Aralık’ta duyurulduğu ve bu rakamların 27 Aralık itibariyle geçerli olduğunu vurgulamakta fayda var, bu da şu andaki gerçek ön sipariş sayısının çok daha yüksek olduğu anlamına geliyor.

Oppo Reno 3 ve Reno 3 Pro cihazları büyük ilgi gördü. Sadece Çin’de akıllı telefonlar için ön siparişler neredeyse bir buçuk milyon kişi tarafından verildi. Yeni üst seviye seri TMall için ön sipariş sayısında şampiyon olarak kabul edildi (2019’un kaydından bahsediyoruz). Uzmanlar, yılın sonunda çıkan cihazlar için bunun iyi bir sonuçtan daha fazlası olduğunu söylüyor.

Oppo ile ilgili makalelerimizi takip etmek için akıllı telefon haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu