En İyi Video Düzenleme Programları - TeknoDiot.com

En İyi Video Düzenleme Programları

Abone Ol 

Film, video klip ya da yalnızca video konusuna ilgi duyan kişiler en iyi video düzenleme programları arayışı içerisine girmiştir.

takipçi satın al
takipçi satın al

Video düzenleme programları oluşturulan video ya da diğer içeriklerin profesyonel bir hale getirilebilmesini sağlayacaktır.

Video içeriğinin bu dengi yaygınlaşması ile birlikte profesyonel içerikler üretebilmek adına birçok düzenleme programı oluşturulmuştur. Bu video programlarının bir kısmı ücretli olarak kullanılabilirken, bir kısmı ile ücretsiz olarak düzenleme yapılabilmektedir.

En İyi Düzenleme Programları Nelerdir?

En iyi video düzenleme programları arasında yer alan Vegas Pro, ücretli bir program olmasına karşın oldukça uygun fiyat içeriğine sahiptir.

Sony markasına ait olduğu bilinen Vegas Pro ile ses düzenleme, çözünürlük ve diğer formatlarda değişiklik yapılabilmektedir. Ücretli programlar arasında yer alan Avid Media Composer, Windows ve Mac cihazların tümünde tercih edilebilmektedir.

En İyi Video Düzenleme Programları

Çoklu kamera desteğine sahip olması kusursuz bir video çekiminin yapılabilmesini sağlayacaktır. Adobe Premiere Pro Mac işletim sisteminde en sık tercih edilen ücretli programlardan biridir.

Video arasında telefon görüşmesi yapılabilmesine de imkan sağlayan bu program oldukça yüksek fiyatlıdır. Ücretsiz programlar arasında en çok öne çıkan oldukça basit arayüze sahip Windows Movie Maker, Windows cihazların tamamında bulunmaktadır. Daha basit düzenlemeler yapabilmek isteyen kişiler için ideal bir seçenek olan bu programda ses, çözünürlük, tema değişikliklerinin tamamı yapılabilmektedir.

Virtualdub uygulaması ücretsiz video düzenlenebilmesine imkan sağlayabilen diğer bir programdır. Bu program üzerinden videoyu istenilen formata getirerek istenilen tüm değişikliklerin yapılabilmesi mümkün olacaktır.

Video Düzenleme Programları

  1. Adobe Premiere Pro
  2. Avid Media Composer
  3. Sony Vegas Pro
  4. Camtasia
  5. DaVinci Resolve
  6. Movie Maker
  7. Virtualdub

En İyi Video Düzenleme Programları En İyi Video Düzenleme Programları

En İyi Video Düzenleme Programları En İyi Video Düzenleme Programları

En İyi Video Düzenleme Programları En İyi Video Düzenleme Programları

En İyi Video Düzenleme Programları

En İyi Video Düzenleme Programları En İyi Video Düzenleme Programları

Göz atın:   En İyi Video Düzenleme Programları #1

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL