bayigram.com

Oppo Find X7 Pro Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Perşembe günü (23 Kasım), Oppo, Çin’de Reno 11 serisini ve Pad Air 2 tableti duyuracak. Yaklaşan lansmanın ardından şirketin odak noktasını 2024’ün ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenen Find X7 serisine kaydırması bekleniyor. Bugün sızıntılarıyla bilinen tipster Digital Chat Station, Oppo Find X7 Pro’nun kamera özelliklerini Weibo’da sızdırdı.

Oppo Find X7 Pro, Dört Kamerayla Geliyor

Oppo Find X7 Pro Teknik Özellikleri Sızdırıldı


DCS’nin sızıntısı, Oppo Find X7 Pro’nun çift periskop telefon kamerası bulunan dünyanın ilk akıllı telefonu olacağını ortaya koydu. Sızıntı ayrıca X7 Pro’nun önceki modele göre üçlü kamera düzeninden ayrılarak dört kameralı bir düzenekle geleceğini belirtiyor.

Sızıntıya göre, Find X7 Pro’nun arka kamera kurulumunda 1 inç boyutunda ve olağanüstü görüntü kalitesi sunan 50 megapiksel LYT-900 birincil kamera bulunacak. Ayrıca, cihaz 1/1,56 inç boyutunda ve 2,7x optik yakınlaştırma sunan 50 megapiksel IMX890 sensörü ile 1/2,4 inç boyutunda ve 6x optik yakınlaştırma sunan 50 megapiksel IMX858 sensörünü içeriyor. Diğer raporlara göre, kamera kurulumu aynı zamanda 50 megapiksel ultra geniş lensi de içerecek.

Sızdıran kişi, Find X7 Pro’nun kamera kurulumunun Hasselblad ile işbirliği içinde geliştirilen yeni bir XCD çözümü ile destekleneceğini ve gelişmiş renk kalibrasyonu sunacağını ekledi. Find X7 Pro’daki bu yenilikçi kamera kurulumu, yüksek kaliteli ve çok yönlü bir fotoğrafçılık deneyimi sunmayı vaat ediyor.

İlgili Makaleler

Find X7 Pro, Snapdragon 8 Gen 3 yonga setini kullanacak. Öte yandan, Find X7’nin Dimensity 9300 yonga setiyle donatılması bekleniyor. Find X7 serisinin 2024 Çin Bahar Festivali’nden önce duyurulacağı söylentileri dolaşıyor, bu da Ocak sonu veya Şubat başında piyasaya çıkabileceği anlamına geliyor. X7 ve X7 Pro’nun küresel piyasaya sürülüp sürülmeyeceği belirsiz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu