TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » ASUS Haberleri » 400 Saat Pil Ömrü Sunan Oyuncu Faresi: ASUS ROG Strix Carry İncelemesi

400 Saat Pil Ömrü Sunan Oyuncu Faresi: ASUS ROG Strix Carry İncelemesi

400 Saat Pil Ömrü Sunan Oyuncu Faresi: ASUS ROG Strix Carry İncelemesi

ASUS’un oyuncu serisi ürünlerinin yer aldığı ROG ailesinin en küçük üyesi ROG Strix Carry oyuncu faresine bu inceleme videomuz da yakından baktık.


2,4 GHz ve Bluetooth kablosuz bağlantı, 7200 dpi sensör ve ROG’ye özgü anahtar yuvası tasarımına sahip ROG Strix Carry ergonomik optik oyuncu faresi

Asus Strix Carry fazlasıyla küçük bir fare. Sadece 101 mm uzunluğundaki Strix Carry iki adet kalem pil eklendiğinde 120 gram ağırlığa ulaşıyor ve bu da ürününü performanstan ziyade “dayanıklılık” amacı güdülerek tasarlandığının kısa bir kanıtı adeta.

400 Saat Pil Ömrü Sunan Oyuncu Faresi: ASUS ROG Strix Carry İncelemesi

ASUS ROG Strix Carry inceleme

Asus ROG Strix Carry, son derece başarılı malzeme ve işçilik kalitesinin yanında, ROG serisinin bizi alıştırdığı hayli iyi bir kutu içeriğine sahip. Kutudan ikinci (ve daha yumuşak bir set) Omron anahtar seti, çok kaliteli bir taşıma çantası ve metal bir ROG stickerı çıkıyor. Bir çift Energizer pil kutuya dahil. İkinci set anahtarlara ihtiyacınız olmasa da orijinal yedek parça olarak bakabilirsiniz.

:: Armoury II İndir

Ürün herhangi bir kablolu bağlantıya gerek duymuyor zira hem 2.4GHZ Wireless hem de Bluetooth 5.0 bağlantı seçeneklerine sahip. Bir çift pille 2.4GHz modunda 300 saat, Bluetooth modunda ise 400 Armoury II kapsamlı kontrol seçenekleri sunan sürücü tabanlı bir çevre birimi ayarlama aracıdır.

Kullanışlı arayüzü ile ROG Strix Carry’i kendi oyun stilinize göre ayarlayabilir, performans ve kalibrasyon düzenlemeleri yapabilir, tuşlara görev atayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Veri analizi için oyun sırasında donanım istatistiklerini bile takip edebilirsiniz.

400 Saat Pil Ömrü Sunan Oyuncu Faresi: ASUS ROG Strix Carry İncelemesi

ASUS ROG Strix Carry özellikleri

  • 400 saat pil ömrü sunuyor. 2 kalem pil
  • 7200dpi hassaslık
  • 150 IPS hız
  • 30G hızlanma değerleri
  • 101 mm uzunluğu
  • 120 gram ağırlık

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


LG V30’dan İlk Teaser Geldi!

Buğra Noyan

Sadeliği Seven Oyuncuların Tercihi: ASUS TUF Gaming H3 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

Buğra Noyan

Galaxy Z Flip’in Tasarımı Nasıl Ortaya Çıktı

Umut Bilgen

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.