TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Videolar » Opera Oyun Tarayıcısı Duyuruldu! Opera Oyun Tarayıcısı Neler Sunuyor? (VİDEO)

Opera Oyun Tarayıcısı Duyuruldu! Opera Oyun Tarayıcısı Neler Sunuyor? (VİDEO)

Opera Oyun Tarayıcısı Duyuruldu! Opera Oyun Tarayıcısı Neler Sunuyor? (VİDEO)

Opera tarayıcısının, oyunculara hitap eden bir versiyonu olan Opera GX tarayıcısı duyuruldu!

Opera GX tarayıcısı oyunculara, oyun tesislerinde gerçekten daha fazla kişiselleştirme isteyenler için anlamlı olacak akıllı özellikler sunuyor. Bunun dışında, oyun tarayıcısının ortalama bir kullanıcıya hitap etmesi pek mümkün değildir.

Opera GX kullanıcıların CPU ve RAM kullanım sınırlarını belirlemelerini sağlar. Sınırlayıcı, kullanıcıların bu kaynakların herhangi bir zamanda nasıl kullanıldığını görmesini sağlayacak ve sınırları gerektiği gibi ve gerektiğinde ayarlayabilecekler. Tarayıcılar kaynak yoğun olma eğilimindedir, bu yüzden bu panel kesinlikle bu konuda ilave bir kontrol seviyesi sağlayacaktır.

Opera Oyun Tarayıcısı Duyuruldu! Opera Oyun Tarayıcısı Neler Sunuyor? (VİDEO)

Oyunla ilgili diğer işlevler, oyun ve eğlence ile ilgili hikayelerin yanı sıra oyunlarla ilgili fırsatları gösteren bir sekme ekranı içerir. Opera tarayıcısının normal sürümünde olduğu gibi belirli ayarlara hızlı erişim için ekranın sol tarafında da kalıcı bir çubuk olacaktır.

Özelleştirilebilir aydınlatma vurgulu rengin tamamen özelleştirilebilir olması ile birlikte mevcuttur. Reklam engelleyici, VPN , açılır paneller ve diğerleri gibi diğer standart Opera özelliklerinin tümü de mevcuttur.

[button type=”primary” size=”default” link=”https://www.opera.com/tr/gx#start” target=”true” disabled=”false”]TIKLA Opera GX İndir[/button]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


İşte Bu Haftanın En Çok İndirilen Filmleri

Buğra Noyan

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, TikTok Hesabı Açtı

Buğra Noyan

İşte Microsoft Edge’in Aktif Kullanıcı Sayısı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.