«
Opera Oyun Tarayıcısı Duyuruldu! Opera Oyun Tarayıcısı Neler Sunuyor? (VİDEO) İnternet Haberleri TeknoDiot TV Teknoloji Haberleri

Opera tarayıcısının, oyunculara hitap eden bir versiyonu olan Opera GX tarayıcısı duyuruldu!

Opera GX tarayıcısı oyunculara, oyun tesislerinde gerçekten daha fazla kişiselleştirme isteyenler için anlamlı olacak akıllı özellikler sunuyor. Bunun dışında, oyun tarayıcısının ortalama bir kullanıcıya hitap etmesi pek mümkün değildir.

Opera GX kullanıcıların CPU ve RAM kullanım sınırlarını belirlemelerini sağlar. Sınırlayıcı, kullanıcıların bu kaynakların herhangi bir zamanda nasıl kullanıldığını görmesini sağlayacak ve sınırları gerektiği gibi ve gerektiğinde ayarlayabilecekler. Tarayıcılar kaynak yoğun olma eğilimindedir, bu yüzden bu panel kesinlikle bu konuda ilave bir kontrol seviyesi sağlayacaktır.

Opera Oyun Tarayıcısı Duyuruldu! Opera Oyun Tarayıcısı Neler Sunuyor? (VİDEO) İnternet Haberleri TeknoDiot TV Teknoloji Haberleri

Oyunla ilgili diğer işlevler, oyun ve eğlence ile ilgili hikayelerin yanı sıra oyunlarla ilgili fırsatları gösteren bir sekme ekranı içerir. Opera tarayıcısının normal sürümünde olduğu gibi belirli ayarlara hızlı erişim için ekranın sol tarafında da kalıcı bir çubuk olacaktır.

Özelleştirilebilir aydınlatma vurgulu rengin tamamen özelleştirilebilir olması ile birlikte mevcuttur. Reklam engelleyici, VPN , açılır paneller ve diğerleri gibi diğer standart Opera özelliklerinin tümü de mevcuttur.

TIKLA Opera GX İndir


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *