AMD

Twitch Uygulaması Apple TV’ye Geliyor

Canlı video oyunu yayınlarını izlemeyi seviyorsanız, Twitch’in şu anda Apple TV için uygulamasını test ettiğini öğrenmek isteyebilirsiniz.

Bunun anlamı, ilerleyen dönemlerde PC veya mobil başında sevdiğiniz Twitch yayıncısını daha büyük ekranlı bir televizyonda izlemeyi tercih edebilecekseniz. Yani Apple TV’nizde Twitch yayınlarını izleyebileceksiniz.

Apple TV’ye geçiş aslında şaşırtıcı bir şekilde geç kaldı. Bunun nedeni, Twitch’in bir süredir mobil ve PC’de mevcut olmasıydı, bu yüzden Apple TV’ye ne kadar zaman harcadıklarından emin değildik. Uygulama şu anda beta aşamasındadır.

Twitch’e göre, “Çok fazla kuralcı olmak istemiyoruz, bu yüzden uygulamayı araştırın, yayınları izleyin ve farklı özellikleri deneyin. Bir hata bulursanız, uygulama çöküyor veya başka sorunlarla karşılaşıyorsanız bize geri bildiriminizi gönderin. ” Twitch, şu anda video oyunları konusunda lider yayın platformudur.

Twitch Uygulaması Apple TV'ye Geliyor

Geçen yıl şirket, günlük 15 milyon aktif kullanıcısı olan 2.2 milyondan fazla yayıncı ile yoluna devam ettiğini açıklamıştı. Uygulamanın beta sürümünden ne zaman çıkacağından emin değiliz.

Twitch uygulamasını yüklemek istiyorsanız ilk olarak TestFlight uygulamasının hep iPhone’nunuzda hem de Apple TV’nizde yüklü olduğundan emin olun ve Twitch uygulamasını bulmak için bağlantıyı kullanın.

  • Public Link Invitation’dan Beta tvOS uygulamasını kurun.
  • Aynı App Store hesabınızla giriş yapabileceğiniz iOS cihazınız ve Apple TV’nize TestFlight’ı yükleyin.
  • iOS cihazınızdan “public link”e tıklayın.
  • Test etmek istediğiniz uygulama için kabul et (Accept) butonuna basın.
  • Apple TV’den TestFlight’ı açın. Burada iOS cihazınızda kullandığınız App Store hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor.
  • Test etmek istediğiniz uygulamayı indirin.
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!