Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus, Üçüncü Deneyim Mağazasını Açtı

OnePlus ilk deneyim mağazası Ocak 2017’de Tugay Yolu üzerinde Bengaluru’da açmıştı. Bugün üçüncü özel OnePlus deneyim mağazası bugün açtı.

Bugün üçüncü özel OnePlus deneyim mağazası bugün Koramangala’daki Forum Alışveriş Merkezi’nde bulunan Bangalore’da açtı.


Yeni deneyim mağazası lansmanı, şirketin Hindistan’daki offline genişletmeye odaklanma konusundaki yoğunluğuyla aynı doğrultuda. Aynı zamanda 2020 yılına kadar ilk 50 kentte 100 deneyim mağazası açmayı planlıyor.

OnePlus, Üçüncü Deneyim Mağazasını Açtı

Marka şu anda ülkede 30’dan fazla özel mağazaya, yaklaşık 70 servis merkezine sahiptir ve büyük perakende mağazalarını da içeren Hindistan genelinde 2000’den fazla çevrimdışı mağazada bulunmaktadır.

OnePlus Hindistan Genel Müdürü Vikas Agarwal şunları söyledi: Topluluk odaklı bir teknoloji markası olarak, topluluk üyelerimize ürünlerimizi kapılarının dibinde yaşama rahatlığını sunmak istiyoruz. Bangalore’deki yeni mağazamızla, OnePlus kullanıcılarının, bizi ziyaret etmekten ve inanılmaz OnePlus teknolojisini uygulayan bir deneyim edinmekten istekli olduklarını düşünüyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu