Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus Nord’un Duvar Kağıtları Yayınlandı (İndir)

OnePlus Nord modeli dün resmi olarak tanıtılmıştı. Duvar kağıtlarını indirmek için yazımızda bulunan bağlantıları kullanabilirsiniz.

OnePlus Nord duvar kağıtlarını bu içeriğimiz üzerinden indirmeniz mümkündür. OnePlus, bugün gerçekleştirdiği etkinlikte yeni amiral gemisi akıllı telefonu OnePlus Nord’u tanıttı.


OnePlus Nord’un dikkat çeken duvar kağıtlarını kendi telefonlarında kullanmak isteyen kullanıcılar bunu tamamen ücretsiz olarak yayınlandı. Duvar kağıtlarını kullanmak için tek yapmanız gereken hangi türde duvar kağıtlarını istediğinizi belirlemek ve aşağıdaki bağlantılara tıklamak olacak:

  • OnePlus Nord’un standart duvar kağıtlarını indir
  • OnePlus Nord’un canlı duvar kağıtlarını indir

Yukarıdaki bağlantılar sayesinde OnePlus Nord’la birlikte gelecek duvar kağıtlarını kendi akıllı telefonunuza ücretsiz bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Bağlantıda bulunan canlı duvar kağıtlarını cihazınızda kullanmak için OPWallpaperResources programına ya da benzer bir programa ihtiyaç duyduğunuzu hatırlatalım. Bu programın APK dosyası, indireceğiniz .RAR dosyasının içinde yer alıyor.

İlgili Makaleler
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu