Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS Zenfone 7 için Kablosuz Şarj Özelliği Getirebilir!

Asus, Zenfone 7 ile yeniliğe giderek kablosuz şarj cihazını ve yeni telefonunda kablosuz şarjı destekleyen yeni özellik getirebilir.

ASUS Zenfone 6, bu yıl piyasaya sunulan uygun fiyatlı bir amiral gemisi telefon. Çoğu zaman cihaz hakkında konuşulsa da, arka kameraları genellikle odak noktasıdır. Zenfone 6 veya ASUS 6Z, Hindistan’da adlandırıldığı gibi, aslında başka ilginç özelliklere de sahip.

Büyük bir pili olduğundan ASUS, kablosuz şarj için destek sağlayarak diğer cihazları şarj etmek için bir güç bankası olarak kullanmanıza izin veriyor. Ne yazık ki Zenfone 6 kablosuz şarj desteği yok. Fakat bu, Zenfone 7 olarak gelmesi gereken selefiyle değişebilir.


ASUS Zenfone 7 için Kablosuz Şarj Özelliği Getirebilir!

Kablosuz güç konsorsiyumu, W1G-AWPM model numarasıyla bir ASUS Kablosuz Şarj Cihazı sertifikasına sahiptir. Şarj cihazı 4 Ekim’de tescil edildi, ancak 23 Eylül ve 26 Eylül için de iki girişim daha var. Üç liste arasındaki fark, şarj cihazlarının renkleri ve bunların Qi kayıt kimlikleridir. Üçünün listesi, ASUS Kablosuz Şarj Cihazında 15 Watt potansiyel bir güç seviyesine sahip olduğunu söylüyor.

Şarj cihazı dairesel bir tasarıma sahiptir ancak üst kısım için kullanılan malzemeyi söylemek zordur. Alt kısım plastik gibi görünüyor. Renk olarak ise üç renk düşünülüyor bunların beyaz, gök mavisi ve pembe olması bekleniyor.

ASUS Zenfone 7 için Kablosuz Şarj Özelliği Getirebilir!

Zenfone 7 ile birlikte ASUS, ROG Phone II® halefi için kablosuz şarj desteği eklemeye de karar verebilir. Sadece iki telefonun da yüksek batarya kapasitelerini koruyacağını umuyoruz.

ASUS Zenfone 7 için Kablosuz Şarj Özelliği Getirebilir!

Zenfone 6 Mayıs’ta açıklandı ve aynı ay kullanıma sunuldu. Ancak, selefi 2018 Şubat ayında açıklandı ancak Mayıs ayına kadar satışa sunulmadı. ASUS, Zenfone 7’yi gelecek yılın başlarında duyurmaya karar verebilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu