OnePlus 8 Lite Render Görüntüleri Ortaya Çıktı - TeknoDiot.com

OnePlus 8 Lite Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Abone Ol 

Ekim ayında, OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro’nun 2020 yılında resmiyet kazanması muhtemel hale gelecek gibi duruyor.

Bu sefer ise OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro sürümleriyle birlikte gelebilecek olan OnePlus 8 Lite sürümü de ortaya çıktı.

OnePlus 8 Lite’ın CAD tabanlı renderleyicileri, popüler sızıntı ustası olarak anılan OnLeaks tarafından sızdırılmış ve benzer tasarımlara sahip OnePlus 8 ve 8 Pro modelden farklı görüneceğini ortaya koyuyorlar. Ekran tasarımı ise Galaxy S10 ailesine benzemekte. Ekrana gömülü olarak gelen bir ön kamera mevcut.

OnePlus 8 Lite Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

OnePlus 8 Lite

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Düz bir ekran çevreleyen daha kalın çerçevelere sahip ortasındaki delik ve 6.4 “ile 6.5” arasında bir diyagonal. Akıllı telefon camdan yapılmış kavisli bir arka panele sahip olacak ve sol üst köşedeki dikdörtgen kamera modülü ile birlikte bir ToF sensörünün olabileceği bir LED flaşla birleştirilmiş iki kamera birleştirilecek.

OnePlus 8 Lite‘ın arkasında bir parmak izi tarayıcısı bulunmuyor, bu da ekranın altında önde görüneceği ve telefonun bir AMOLED panelinde gösterileceğini gösteriyor. Kısaca ekran üzerinden parmak izi okuyucusu yer alacak. Bu ekran, 90Hz yenileme hızına sahip olup olmadığı hala bilinmemekte.

OnePlus 8 Lite Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Düğmelerin, SIM kart yuvasının, USB-C portunun ve 8 Lite’daki hoparlörün yerleşimi 8 ve 8 Pro ile aynıdır. Ancak 8,6 mm’de cihaz OnePlus 8’den daha kalındır ve Pro sürümünden daha incedir. Amiral gemisi cihazlar olarak, OnePlus 8 ve 8 Pro’nun dümende yeni duyurulan Snapdragon 865 işlemciye sahip olması muhtemeldir, ancak OnePlus 8 Lite, kasanın altında farklı bir yonga setine sahip olacak bir orta korucu olacak.

 

Göz atın:   AI Dungeon iOS ve Android' de Artık Mevcut !

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu