Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus 8 Lite Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Ekim ayında, OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro’nun 2020 yılında resmiyet kazanması muhtemel hale gelecek gibi duruyor.

Bu sefer ise OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro sürümleriyle birlikte gelebilecek olan OnePlus 8 Lite sürümü de ortaya çıktı.


OnePlus 8 Lite’ın CAD tabanlı renderleyicileri, popüler sızıntı ustası olarak anılan OnLeaks tarafından sızdırılmış ve benzer tasarımlara sahip OnePlus 8 ve 8 Pro modelden farklı görüneceğini ortaya koyuyorlar. Ekran tasarımı ise Galaxy S10 ailesine benzemekte. Ekrana gömülü olarak gelen bir ön kamera mevcut.

OnePlus 8 Lite Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

OnePlus 8 Lite

Düz bir ekran çevreleyen daha kalın çerçevelere sahip ortasındaki delik ve 6.4 “ile 6.5” arasında bir diyagonal. Akıllı telefon camdan yapılmış kavisli bir arka panele sahip olacak ve sol üst köşedeki dikdörtgen kamera modülü ile birlikte bir ToF sensörünün olabileceği bir LED flaşla birleştirilmiş iki kamera birleştirilecek.

OnePlus 8 Lite‘ın arkasında bir parmak izi tarayıcısı bulunmuyor, bu da ekranın altında önde görüneceği ve telefonun bir AMOLED panelinde gösterileceğini gösteriyor. Kısaca ekran üzerinden parmak izi okuyucusu yer alacak. Bu ekran, 90Hz yenileme hızına sahip olup olmadığı hala bilinmemekte.

OnePlus 8 Lite Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Düğmelerin, SIM kart yuvasının, USB-C portunun ve 8 Lite’daki hoparlörün yerleşimi 8 ve 8 Pro ile aynıdır. Ancak 8,6 mm’de cihaz OnePlus 8’den daha kalındır ve Pro sürümünden daha incedir. Amiral gemisi cihazlar olarak, OnePlus 8 ve 8 Pro’nun dümende yeni duyurulan Snapdragon 865 işlemciye sahip olması muhtemeldir, ancak OnePlus 8 Lite, kasanın altında farklı bir yonga setine sahip olacak bir orta korucu olacak.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu