Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus 7 ve 7 Pro İçin OxygenOS 7 Beta Sürümü Yayınlanmaya Başladı!

OnePlus, görünüşe göre 7 ve 7 Pro modelleri için yeni bir OxygenOS beta sürümü piyasaya sürdü. Şirket güncellemeyi resmi olarak duyurmamasına rağmen, Reddit’teki birkaç kullanıcı yeni güncellemeyi aldığını iddia ediyor.

Yeni güncelleme ile OxygenOS Açık Beta 7, optimize edilmiş şarj adı verilen yeni bir özellik sunuyor. Özelliğin kullanıma bağlı olarak batarya performansını iyileştirdiği söyleniyor. Yeni özelliği Ayarlar Pil Optimize edilmiş şarj etme seçeneğine giderek etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.


OnePlus 7 ve 7 Pro İçin OxygenOS 7 Beta Sürümü Yayınlanmaya Başladı!

OnePlus ayrıca Okuma modu için bir Kromatik efekt seçeneği de ekledi. Yeni seçenek kullanıcılara daha iyi bir okuma deneyimi sunmak için renk aralığını ve doygunluğu kendi isteğine göre ayarlayabilir. Seçeneği Ayarlar Ekran Okuma moduna giderek açabilirsiniz.

OxygenOS Açık Beta 7 ayrıca optimize edilmiş RAM yönetimi, geliştirilmiş sistem kararlılığı ve birkaç hata düzeltmesi getiriyor. Güncelleme henüz şirket tarafından açıklanmadığından, OxygenOS Beta programına kaydolmuş tüm OnePlus 7 ve 7 Pro sahiplerinin kullanımına sunulması birkaç gün sürecektir. Ancak, en son OxygenOS Open Beta 7’yi, Oxygen Updater uygulamasını Google Play Store’dan indirerek yeni güncellemeye sahip olabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu