OnePlus 7 ve 7 Pro İçin OxygenOS 7 Beta Sürümü Yayınlanmaya Başladı! - TeknoDiot.com

OnePlus 7 ve 7 Pro İçin OxygenOS 7 Beta Sürümü Yayınlanmaya Başladı!

Abone Ol 

OnePlus, görünüşe göre 7 ve 7 Pro modelleri için yeni bir OxygenOS beta sürümü piyasaya sürdü. Şirket güncellemeyi resmi olarak duyurmamasına rağmen, Reddit’teki birkaç kullanıcı yeni güncellemeyi aldığını iddia ediyor.

Yeni güncelleme ile OxygenOS Açık Beta 7, optimize edilmiş şarj adı verilen yeni bir özellik sunuyor. Özelliğin kullanıma bağlı olarak batarya performansını iyileştirdiği söyleniyor. Yeni özelliği Ayarlar Pil Optimize edilmiş şarj etme seçeneğine giderek etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

OnePlus 7 ve 7 Pro İçin OxygenOS 7 Beta Sürümü Yayınlanmaya Başladı!

OnePlus ayrıca Okuma modu için bir Kromatik efekt seçeneği de ekledi. Yeni seçenek kullanıcılara daha iyi bir okuma deneyimi sunmak için renk aralığını ve doygunluğu kendi isteğine göre ayarlayabilir. Seçeneği Ayarlar Ekran Okuma moduna giderek açabilirsiniz.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

OxygenOS Açık Beta 7 ayrıca optimize edilmiş RAM yönetimi, geliştirilmiş sistem kararlılığı ve birkaç hata düzeltmesi getiriyor. Güncelleme henüz şirket tarafından açıklanmadığından, OxygenOS Beta programına kaydolmuş tüm OnePlus 7 ve 7 Pro sahiplerinin kullanımına sunulması birkaç gün sürecektir. Ancak, en son OxygenOS Open Beta 7’yi, Oxygen Updater uygulamasını Google Play Store’dan indirerek yeni güncellemeye sahip olabilirsiniz.

Göz atın:   Redmi 7A Sonunda MIUI 11 Güncellemesi Aldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu