Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus 7 Serisi İçin Android 10 Güncellemesi Herkese Sunulmadı!

OnePlus, yeni 7 serisi için Android 10 güncellemesini başlatalı 2 hafta oldu fakat bütün cihazlarına Android 10 güncellemesini getirmedi.

OnePlus, yeni amiral gemisi akıllı telefonları için güncelleme getirmede hızlı oldu ve şirket, OnePlus 7 serisiyle çıkarırken de aynı şeyi yapmıştı. OnePlus, 7 ve 7 Pro akıllı telefonlar için Android 10 güncellemesini başlatmaya başladığından bu yana neredeyse iki hafta geçti.


Ancak, bu cihazların birçok kullanıcısı Reddit ve resmi OnePlus forumlarında yeni Android 10 güncellemesini almadıklarını bildirdi. Güncellemenin ise aşamalı bir şekilde olacağı söyleniliyor.

OnePlus 7 Serisi İçin Android 10 Güncellemesi Herkese Sunulmadı!

Şimdi, OnePlus 7 ve 7 Pro akıllı telefonların piyasaya sürüleceğini duyurmasından bu yana yaklaşık 12 gün geçti ve hala herkes bu güncellemeyi almadı. Bu, güncellemenin şirket tarafından durdurulduğu veya ertelendiği düşünülüyor. Ancak şirketin bununla ilgili hiçbir şey açıklamadığını da belirtelim.

Çinli şirket, OnePlus 7 ve 7 Pro için iki Açık Beta oluşturduktan sonra Android 10‘un kararlı yapısını uygulamaya başladı. Kararlı güncelleme, bildirimlerin ayrıştırılması, Wi-Fi paylaşımı, yeni bir oyun alanı ve daha akıllı bir ortam görüntüsü gibi OxygenOS 10 özelliklerinin yanı sıra bir dizi yeni Android 10 özelliği getiriyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu