Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus 7 Pro’nun Yeni Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

OnePlus 7 Pro, yeni bir amiral gemi olma yolunda geliştirilmeye devam ediyor ve OnePlus 7 Pro hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

OnePlus 7 Pro akıllı telefonu 14 Mayıs tarihinde Hindistan’da tanıtılacak. Çin firması, OnePlus 7 akıllı telefonunu da lanse edecek.


OnePlus 7, su damlası tarzında çentikli bir ekrana ve OnePlus 6T gibi bir çift kamera kurulumuna sahip olacak. Ancak, OnePlus 7 Pro yeni bir tasarıma sahip olacak.

İLGİLİ İÇERİK: OnePlus 7 Özellikleri ve Fiyatı Sızdı 

Popüler tipster Ishan Agarwal, iki renk çeşidini doğrulamak için OnePlus 7 Pro’nun filigran içermeyen görsellerini paylaştı.

OnePlus 7 Pro yeni renklerle geliyor

Ishan tarafından yayınlanan OnePlus 7 Pro renderleri, akıllı telefonun Nebula mavisi ve Ayna grisi gibi renk seçeneklerinde kullanılabileceğini gösteriyor. Bu renk seçenekleri yeni olduğunun altını çizelim. Telefonun ön tarafı esas olarak, çentiksiz ekranı ile gelecek. Ekranın yanları kavisliyken, alt çerçeve üst çerçeveden biraz daha kalın durumda.

OnePlus 7 Pro'nun Yeni Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

Telefonun arka camı da kenarlara doğru kıvrılmıştır. Bir LED ve OnePlus logosunun ardından çıkıntılı üçlü kamera kurulumu bulunuyor.

Arka panelin altına doğru “OnePlus” markası bulunur. Arka kısımda parmak izi sensörü bulunmuyor. Yani parmak izi okuyucusu telefonun ekranına gömülü olacağı anlamına geliyor. Telefonun sağ kenarında ise ses butonları ve güç butonu yer alıyor.

OnePlus 7 Pro'nun Yeni Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu