Tiktok Takipçi Satın Al

Redmi 7 FCC Sertifikasını Aldı

Son zamanlarda Çinli şirket Xiaomi, yeni amiral gemisi Mi 9 serisini düşük maliyetli çeşidiyle birlikte tanıttı.

Xiaomiden ayrılan Redmi alt firması yeni cihazları için kollarını sıvamış durumda. Redmi tarafında Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan ve görünüşte Redmi 7 olduğu FCC ajansından bir sertifika aldığı ortaya çıktı.


Redmi 7’nin ticari ismi bulunuyor ve bunun yerine M180F6LG bir kod adı mevcut. Xiaomi akıllı telefonları kayıtlı, böylece herkes tarafından biliniyor. Singapur ajansı IMDA ile yapılan karşılaştırmalara dayanıyor ve bu ayın başlarında, aynı kod adına sahip bir cihaz onlar tarafından onaylandı ve kısa bir süre sonra Redmi 7 adıyla sunuldu. Bu noktada bazıları bunun bir tesadüf olduğunu düşünebilir, ancak gerçek şu ki, Çin’de bulunan 3C ajansının, bu ayın başında da aynı kod adına sahip olan ve kısa bir süre içinde aynı Xiaomi akıllı telefonunun açıklandığı bildirildi. Redmi 7 ismi de böylece netlik kazandı. Bu modelin getirdiği özellikleri ve ABD’de teoride neler sunabileceğini görmemize izin veriyor.

[sp-related style=”light” id=”37090″] [sp-related style=”light” id=”36993″]

Redmi 7 FCC Sertifikasını Aldı

Redmi 7 özellikleri neler olacak?

RAM ve dahili depolama konusunda bizleri 3 versiyon karşılayacak, birincisi 3GB RAM + 32GB depolama, ikincisi 3GB RAM + 64GB depolama ve üçüncü seçenek 4GB RAM + 64GB depolama seçenekleri ile Redmi 7 modeli kullanıcılara sunulacak. Boyutlarına gelince, FCC tarafından sunulan rapora göre, 76 milimetre genişliğinde ve 157 milimetre uzunluğundaki bir akıllı telefon gösterdikleri ve yaklaşık 6.2 inçlik bir ekrana sahip olacağını düşünmemizi sağlayan bir görüntü paylaşıldı. Özellikleri konusunda henüz net bir bilgi bulunmadığının da altını çizelim.

Redmi 7 FCC Sertifikasını Aldı

Bu görüntünün özel bir detayı, cihaza tek bir arka kamera ile gösterilmesi ve bu modelin öncüsü olan Redmi 6’nın arka tarafında 2 kamera ile birlikte geldiğini ve bu tasarımın sadece referans olduğunu düşünmemizi sağladığını hatırlamamız gerekiyor.

Redmi 7’nin uluslararası olarak resmi olarak piyasaya sürülmesinde belirli bir tarih olmamasına rağmen, Xiaomi CEO’su Lei Jun’un geçen ay bu Redmi 7 modelinin 700 ila 800 yuan arasında olacağını yani ortalama 105 dolar bandında olacağı açıklandı. Bu cihazın Mart ayında veya en fazla, bir sonraki çeyrekte raflarda görmemiz mümkün.

Redmi 7 FCC Sertifikasını Aldı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu