TeknoDiot
     
     
     

NVIDIA Yeni Game Ready Sürücüsü: Vulkan Quake II

NVIDIA Yeni Game Ready Sürücüsü: Vulkan Quake II

Vulkan destekli oyunlar GeForce GPU’larda fark yaratmaya devam ediyor. “World War Z”de %18 performans artışı sağlanıyor.

NVIDIA, geçtiğimiz ay GDC’de, dünyanın ilk tamamıyla Işın İzleme teknolojisine sahip oyunu olan ve Vulkan oyunu Quake II’nin ışın izlemeli bir versiyonu olarak bilinen Quake II RTX’i tanıtarak gelenekçi oyuncuları sevindirdi. NVIDIA bu kapsamda, son yayınladığı sürücüsüyle Strange Brigade oyunundaki performansı % 13’e kadar artırdı.

NVIDIA’nın en yeni Game Ready sürücüsü ise RAGE 2 ve Total War: Three Kingdomsoyunları için mükemmel bir performans sunuyor. NVIDIA yeni sürücüsüyle GeForce oyuncularına Vulkan API’ını kullanan oyunlarda yeni nesil özellikler ve performans sağlama misyonunu sürdürüyor. Oyuncular yeni sürücüyle, örneğin World War Z oyununda performansı test ettiklerinde, ekran kartı ve yapılandırmaya bağlı olarak % 18’e kadar performans artışı gözlemleyebiliyor.

NVIDIA Yeni Game Ready Sürücüsü: Vulkan Quake II

NVIDIA’nın sürücü geliştiren ekipleri, oyunlar piyasaya sürüldükten sonra dahi Game Ready sürücülerini optimize etmeye ve ayarlamaya aralıksız devam ediyor. Bu çalışmalar, World War Z gibi popüler bir oyunda önemli performans iyileştirmeleriyle karşılığını veriyor.

Tüm NVIDIA Game Ready Sürücüleri Microsoft WHQL sertifikasına sahip. Oyunlarda en iyi performansı ve kusursuz oyun deneyimini arayan oyuncular, birçok popüler oyun için lansman gününde veya öncesinde dahi bu sürücüleri indirebiliyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


iPhone X’in Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Buğra Noyan

Logitech G Yeni PRO X Mekanik Oyuncu Klavyesini Tanıttı

Uğur Aydemir

Black Friday’de Hangi Ürünler İndirime Girer?

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.