NVIDIA Oyuncuları PC Kullanarak Koronavirüs ile Savaşmaya Çağırdı - TeknoDiot.com

NVIDIA Oyuncuları PC Kullanarak Koronavirüs ile Savaşmaya Çağırdı

Abone Ol 

NVIDIA oyuncuları kendi bilgisayarlarını ve özel bir programı kullanarak koronavirüse karşı savaşmaya çağırdı.

takipçi satın al
takipçi satın al

NVIDIA’nın resmi Twitter hesabı, dünyanın her yerinden oyuncuları Folding @ home uygulamasını indirmeye teşvik eden bir program yayınlandı, böylece program koronavirüs hakkında yeni bilgi edinmek için bilgisayarın grafik özelliklerini kullanıyor.

Yazılım, cihazları dağıtılmış bilgi işlem gücünü kullanarak karmaşık sorunları çözen uluslararası bir ağa bağlar. Bu işlemle, oyun ekran kartlarının oldukça iyi bir iş çıkardığı ortaya çıktı. Kullanıcılar programı devre dışı bırakabilir ve bağdaştırıcılarının tam gücünü istedikleri zaman geri yükleyebilir.

NVIDIA Oyuncuları PC Kullanarak Koronavirüs ile Savaşmaya Çağırdı

Folding @ home yıllardır var, PS3’te kullanıcıların çeşitli araştırma türleri için dağıtılmış güçlerini sağladıkları bir zamanda mevcuttu. Son zamanlarda “ilaca dirençli hedef proteinler SARS-CoV-2’yi (COVID-19’a neden olan virüs) ve ilgili patojen SARS-CoV’yi taklit eden yeni bir proje dalgası ortaya çıktı”. Bu girişimler mikrobiyologların koronavirüsü daha iyi anlamalarına ve sonuçta etkili tedaviler geliştirmelerine yardımcı olabilir.

NVIDIA Oyuncuları PC Kullanarak Koronavirüs ile Savaşmaya Çağırdı

Göz atın:   ASUS, ROG Strix, Dual ve Phoenix GeForce GTX 1650 Ekran Kartlarını Duyurdu

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!