NVIDIA Bundle Kampanyası 2019'a Kadar Devam Ediyor

NVIDIA Bundle Kampanyası 2019’a Kadar Devam Ediyor

Abone Ol 

NVIDIA bundle kampanyaları, yeni yıla günler kala son sürat devam ediyor!

takipçi satın al
takipçi satın al

NVIDIA, kısa bir süre önce GTX ve RTX serisi kartları satın alan kullanıcılarla buluşturduğu bundle fırsatlarını, yeni yılda da muhteşem fırsatlarla birlikte sunmaya ediyor. Bu kapsamda 7 Ocak 2019 tarihine kadar GeForce RTX 2080 Ti, GeForce RTX 2080 veya GeForce RTX 2070 tabanlı grafik kartı veya masaüstü PC’yi satın alan kullanıcılar, kampanya kapsamında Battlefield V’e ücretsiz olarak sahip oluyor.

GTX ailesi tarafında ise GeForce GTX 1060 3/6GB, GTX 1070 ya da GTX 1070 Ti model ekran kartı satın alan kullanıcılar, 7 Ocak 2019 tarihine kadar yeni ekran kartlarıyla birlikte Monster Hunter: World oyununa sahip olabiliyor.

NVIDIA Bundle Kampanyası 2019'a Kadar Devam Ediyor

Fortnite’ın 7. sezonuna özel, nadir Fortnite ekipmanlar içeren bundle kampanyası kapsamında ise 29 Ocak 2019’a kadar GTX GPU’ya sahip ekran kartı satın alan kullanıcılar, 2000 V-Bucks’ın yanı sıra “Response Unit” sırt ekipmanı, nadir “Reflex” kıyafet, benzersiz “Pivot” planör ve “Angular Axe” silahı içeren Counterattack Set’in sahibi olacak.

Monster Hunter: World kampanyasının biteceği 7 Ocak tarihine kadar GTX ailesinden ekran kartı satın alan kullanıcılar, hem Monster Hunter: World hem de Fortnite kampanyasından aynı anda yararlanabiliyor.

Göz atın:   NVIDIA Game Ready Sürücüsünü Duyurdu

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!