TeknoDiot
     
     
     

NVIDIA, 65 inçlik Devasa Oyuncu Monitörünü Duyurdu

NVIDIA, 65 inçlik Devasa Oyuncu Monitörünü Duyurdu

Oyun donanımı denince ilk akla gelen isimlerden olan NVIDIA yeni bir monitör duyurdu, tabi buna monitör diyebilirsek. Tam tamına 65 inçlik bir monitör aslında bir televizyon büyüklüğünde.

NVIDIA’nın bu dev oyuncu monitörü 65 inç ve Acer ASUS ve HP gibi PC üreticileri bu monitörü üretecek ayrıca 4K HDR ekranlar olacak. Genellikle oyuncular monitörleri 24 ile 34 inç arasında seçmekte. Bu inçlerden sonra daha büyükleri oyunlardaki detayları yakalamak o kadar kolay olmuyor.

NVIDIA bunu değiştirmek istiyor anlaşılan. NVIDIA’nın BFGD (Big Format Gaming Display) yani büyük formatlı oyun ekranı olarak tanımladığı yeni projesi açığa çıktı. Şirket, 65 inç boyutunda devasa bir oyun monitörü sunmaya hazırlanıyor. NVIDIA bu devasa 65 inçlik monitörü duyurdu peki ne zaman piyasada yer alacak? İşte; Tayvan‘ın başkenti Taipei‘de düzenlenen Computex fuarında konuşan NVIDIA yetkilileri, bu yeni oyun canavarının yıl sonuna kadar satışa çıkacağını ifade etti.

[ilgiliicerik icerik_id=”18721″]

NVIDIA, 65 inçlik Devasa Oyuncu Monitörünü Duyurdu

[ilgiliicerik icerik_id=”17614″]

NVIDIA G-Sync teknolojisi ile donatılan bu monitörde, ekran yırtılması sorununa karşı değişken yenileme hızları kullanılacak olması büyük bir avantaj. 120Hz doğal yenileme hızına sahip olacak monitör, 4K çözünürlük değeri ile satışa sunulacak. Tam oyuncuların hayal ettiği gibi. Bakalım NVIDIA’nın bu devasa oyun canavarını zamanında çıkartacak mı ve satışları nasıl olacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Spintires: MudRunner Harita Modlarını Destekleyecek!

Uğur Aydemir

ASUS, Hayko Cepkin’li Oyun Partisi Düzenliyor!

Buğra Noyan

Tüm PC’ler Tehdit Altında!

TeknoDiot Bey

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.