Tiktok Takipçi Satın Al

Nubia Red Magic 3S AnTuTu Sonuçları Dikkat Çekiyor!

Çinli firma geçtiğimiz günlerde Çin’deki 5 Eylül’de geliştirilmiş Red Magic 3S oyun telefonunun açıklanacağını doğruladı.

İlk çıkışından birkaç gün önce Red Magic 3S, AnTuTu kıyaslama platformunda en yüksek skorla yakaladı.

Model numarası NX629J olan Nubia Red Magic 3S’nin AnTuTu kıyaslama listesi, 510.496 en yüksek ortalama kıyaslama puanına ulaşmayı başardığını ortaya koydu. AnTuTu’nun CPU testinde Snapdragon 855+ SoC, 147.674 puanına ulaştı. Grafik testinde telefon 193,366 puan topladı.


Telefonun 12 GB RAM ve UFS 3.0 depolaması AnTuTu’nun hafıza testinde 97.414 puan aldı. Kıyaslama platformu telefonun F2FS dosya sistemi desteğine sahip olduğunu iddia etti. Akıllı telefon UX testinde 72,042 puan aldı.

Nubia Red Magic 3S AnTuTu Sonuçları Dikkat Çekiyor! Nubia Red Magic 3S AnTuTu Sonuçları Dikkat Çekiyor!

Red Magic 3S’in teknik özellikleri hakkında hiçbir şey bilinmiyor. Cihaz, bu yılın başlarında açıklandı Red Magic 3 modelinin geliştirilmiş bir sürümü olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu nedenle, Red Magic 3S özelliklerinin çoğunu Red Magic 3 telefonundan ödünç alması bekleniyor.

Çinli firma Red Magic 3S ekranının 90Hz yenileme hızı sunacağını çoktan onayladı. Gelişmiş oyun deneyimi için, 4D titreşim geri bildirimi ile gelecek. Ayrıca, akıllı telefon 3D surround ses desteği taşıyacağından etkileyici bir ses deneyimi sunacak. Muhtemelen, Red Magic 3 akıllı telefonunda bulunan 5.000mAh bataryayı koruyacak. Red Magic 3’te arkaya bakan 48 megapiksellik bir kamera var. Bu nedenle, şirketin Red Magic 3S üzerindeki ana objektife yardımcı olacak başka bir kamera ekleyip ekleyemeyeceği görüşülüyor. Bu yazı itibariyle, akıllı telefonun fiyatlandırmasına ilişkin bilgi bulunmamaktadır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu