TeknoDiot.com
   
     

Dünyaca Ünlü Twitch Yayıncısı Ninja, Twitch’e Veda Ediyor!

Dünyaca Ünlü Twitch Yayıncısı Ninja, Twitch'e Veda Ediyor! Gündem Oyun Haberleri Sosyal Medya Haberleri Teknoloji Haberleri

Dünyaca ünlü Fortnite yayıncısı olan Ninja, Twitch platformunda canlı yayınlarını bırakarak Microsoft’un 2016 yılında piyasaya çıkardığı Mixer platformuna geçiş yaptığını açıkladı.

Kısa süre önce yapmış olduğu açıklamada ““Bu konuyu uzun süredir düşünüyorum ve herkesin bilmesini sağlamak için çok heyecanlıyım” diyerek Mixer platformuna geçiş yaptığının belirterek aşağıdaki kısa videoyu Youtube kanalında yayınladı.

Bu açıklamadan sonra takipçilerinden gelen en büyük sorulardan birisi olan yayınların nasıl olacağı ve yayınlarında değişiklik olacağımı sorusuydu. Ninja takipçilerine bu sorunun cevabını şu şekilde verdi: “Yayın akışımızda herhangi bir değişiklik olmayacak” diye belirtti. Bunların yanı sıra Ninja, Mixer platformunu savunarak daha iyi bir interaktif platform olduğununu savundu.

Ninja’nın açıklamalarında ve yayımladığı videodan sonra Twitch’den Ninja hakkında şöyle bir açıklama geldi: “Ninja’yı izlemeyi sevdik ve kendisi, ailesi ve oyun topluluğu için yaptıklarıyla gurur duyuyoruz. Ona gelecekteki çalışmalarında başarılar diliyoruz”