TeknoDiot.com
   
     

Tactic Force Erken Erişim Kayıtları Açılıyor!

Tactic Force Erken Erişim Kayıtları Açılıyor! Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

Yaklaşık 2 senedir büyük bir gizlilik içinde Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştirilen yerli MMOFPS oyunu Tactic Force’nin detayları nihayet netleşmeye başladı.

Tactic Force oyunundan ilk defa haberdar olacak kişiler için kısa bir tanıtım yapmak gerekse: Tactic Force Türkiye ve MENA bölgesinde Unreal Engine 4 ile geliştirilen tek ve en gelişmiş MMOFPS oyunudur. Avrupa’da ise ilk üç arasındadır.

Tactic Force oyununda gençleri kumara teşvik edecek kasa, deste, kutu vb. şansa dayalı hiç bir eşya bulunmayacak ve oyundaki tüm envantere oyunu sadece oynayarak erişebileceksiniz.

Kervansaray, Peribacaları, İzmir Agora, Mersin Limanı gibi Türkiye’de bulunan haritaların yanında Fort Boyard, Petrol Platformu gibi yurt dışında gerçek yerlerden esinlenerek yapılan özgün haritalarıyla Unreal Engine 4’ün sınırlarını zorlayacak oyunun Erken Erişim kayıtlarının başlama tarihi ise 13 Temmuz 2019 olarak belirlendi.

Tactic Force Erken Erişim Kayıtları Açılıyor! Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

Erken Erişim kaydını yapmak ve kullanıcı isimlerini  revize etmek isteyen oyuncuların 13 Temmuz 2019’da saat 12:00’de www.tacticforce.com sitesi üzerinden kayıt olması gerekiyor.