Tiktok Takipçi Satın Al

Nokia, Kavisli Ekran Tasarımına Sahip Yeni Telefon Üzerinde Çalışıyor

Nokia akıllı telefonlar önceki telefonlarda klasik telefonla aynı popülariteye ulaşamadı. Nokia yeni bir şeyler deneme içerisinde. Bunlardan biri de kavisli ilk Nokia akıllı telefon için kollar sıvanmış durumda.

Ancak Finlandiya-Çin grubu HMD Global en iyi akıllı telefon üreticilerinden biri olmaya çalışıyor. Şirketin odağı ağırlıklı olarak bütçe ve orta bölümlerdir, ancak pahalı ve sofistike cihazlar da marka kapsamına girmektedir.

HMD Global kavisli ekranlı Nokia akıllı telefonunu hazırlıyor


Tasarım açısından, modern Nokia cihazları şaşırtıcı değildi ve belki de sadece Nokia 9 PureView, ana kameranın performansıyla diğerleri arasında öne çıkıyordu. Fakat belki de üreticinin bir sonraki amiral gemisi tasarımıyla bizi şaşırtabilecek. Nokia kavisli ekranlı telefonu merakla bekleniyor.

Nokia, Kavisli Ekran Tasarımına Sahip Yeni Telefon Üzerinde Çalışıyor

Gelecekteki Nokia akıllı telefonun oluşturduğu bir konsept ortaya çıktı. Ekranın etrafındaki çerçeveler minimumdur. “kavisli ekranı” akıllı telefonun alt kısmı son derece ince. Üst girinti, ön kamerayı, hoparlörü ve diğer sensörleri içerecek kadar küçüktür.

Kavisli ekran ve 3,5 mm kulaklık girişi terk eder: Telefon, iki moda trendleri ile gelen olabileceğini göstermektedir. Arka tarafında, beşi yuvarlak bir platformda toplanmış altı kameramız var.

Ancak HMD Global böyle bir akıllı telefonu piyasaya sürecek mi, yoksa konsept modellerin örneklerinden başka bir şey değil mi? Bunu sadece ilerleyen zamanlarda öğreneceğiz.
Nokia, Kavisli Ekran Tasarımına Sahip Yeni Telefon Üzerinde Çalışıyor
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu