AMD

POCO F2 Lite’ın Görüntüleri Ortaya Çıktı

Xiaomi, geçtiğimiz günlerde Poco’nun artık ayrı bir varlık olduğunu ve markanın önümüzdeki günlerde yeni telefonlarla geleceğini açıkladı.

POCO F2 Lite‘a ilk bakışımız yeni görüntülerden oluşuyor. POCO F2 Lite, uygun fiyatlı bir orta seviye akıllı telefon olacağı bekleniyor ve işte bu telefon hakkında ortaya çıkan detaylar.

Sızıntıya göre, akıllı telefon yeni duyurulan Qualcomm Snapdragon 765 işlemciden gücünü alacak. Bu POCO F2 Lite’ın, belirli pazarlarda 5G ağını da destekleyebileceği anlamına gelir. Ekrana göre, altta kalın bir çerçeve ile su damlası çentik ekranı ile gelecek. Tasarım olarak Redmi Note 8 Pro modelini andırmakta.

POCO F2 Lite'ın Görüntüleri Ortaya Çıktı

Poco F2 Lite hakkında detaylar geliyor

Ayrıca, akıllı telefon POCO F1 gibi, POCO için özel MIUI 11 özel arayüz ve Android 10 işletim sistemi ile çalışacak. Kameralara göre, ultra geniş açılı veya telefoto lensle birlikte 48 / 64MP birincil kamera sunması muhtemeldir. Benzer şekilde, akıllı telefonun aynı zamanda POCO F1’in 4.000 mAh piline göre bir yükseltme olan 5.000 mAh pil içermesi bekleniyor.

Bu bir “lite” versiyonu olduğundan, şirketin POCO F2 Lite‘ı rekabetçi bir şekilde fiyatlandırması ve POCO F1’in lansman fiyatından daha düşük bir maliyeti olması bekleniyor. POCO F2 Lite’ın 6 GB RAM ve 64 GB depolama alanı seçeneklerine sahip olacağı tahmin ediliyor. Son olarak POCO, muhtemelen POCO F2 Lite’ı diğer telefonlara rakip olacak şekilde fiyatlandıracaktır.POCO F2 Lite'ın Görüntüleri Ortaya Çıktı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!